Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Роздільні купальники

Щороку з'являються нові моделі купальних костюмів для дівчат і жінок. Останнім часом мода досить лояльна до різних варіантів, головне щоб все було по фігурі. Актуальними кілька сезонів залишаються та залишатимуться відкриті купальники. Вони підкреслюють старання дівчат підтримувати свої пропорції у шикарному стані та демонструють їх у всій красі для оточуючих. Найсміливіші шукають відвертий відкритий купальник, що тільки злегка прикриває інтимні місця, проте для такого купального костюма дійсно необхідно мати ідеальну фігуру. Він дуже привертає увагу і до цього необхідно бути готовою.

Зручний роздільний купальник повинен щільно прилягати, але не тиснути.

У жодному разі не купуйте модель «на виріст» або «а раптом схудну». У будь-якому з цих випадків ви виглядатимете безглуздо і зіпсуватимете настрій на всю відпустку. Тим більше сьогодні є розкішний вибір купальних костюмів на будь-який смак і колір. Ви можете підібрати варіант з бюстиком на зав'язках або пуш-апом, бандо або топ. Теж саме з нижньою частиною. Одним із популярних та комфортних є роздільний купальник зі сліпами, але за бажання можна знайти і з бікіні, шортиками, танкіні.

Наприклад, роздільний купальник із шортиками сховає дрібні недоліки тіла.

Вони бувають з високими трусиками та із заниженою посадкою – вибір залежить від типу статури та особистих побажань. Високі приховують невеликий животик, а низькі красиво підкреслять сідниці. Також ви сміливо можете вибирати для них яскравий колір або оригінальний принт, щоб показати свою індивідуальність та виділитись із натовпу відпочиваючих. Пам'ятайте, що на ще не засмаглій шкірі краще виглядають пастельні відтінки, що не створюють контраст. А для тіла, що вже отримав засмагу, сміливо надягайте всілякі яскраві кольори.

Купити відкритий купальник можна безпосередньо перед відпусткою, але краще зробити це завчасно, щоб встигнути підібрати до нього головний убір, парео та інші аксесуари. Дуже часто за робочою суєтою не залишається часу на походи магазинами. На допомогу вам прийдуть спеціалізовані сайти, що пропонують величезний вибір якісних брендових моделей. Замовити такі купальники в Україні можна в будь-який зручний для вас час на сайті «Одрі». Хороший асортимент і приємні в носінні матеріали обов'язково порадують вас, і ви повернетеся сюди за покупкою ще не один раз.