Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Шорти


Напевно, найскладніше завдання корекції фігури – це утяжка стегон. Сховати зайвий обсяг в цьому випадку допоможуть шорти, що стягують, від кращих брендів. Тільки якісні вироби здатні ефективно впоратися з такими проблемами і зробити вашу фігуру більш спокусливою та граціозною. Корекційні шортики бувають різними, від чого їхня ефективність також суттєво відрізняється.

Моделюючі шортики дозволяють ефективно боротися із зайвими сантиметрами в частині стегон, сідниць та живота. Вони також мають відмінні якості, що підтримують, що допомагає справлятися з животиком. Залежно від власних проблемних зон, слід підбирати білизну з певними елементами, що стягують. Якщо таких проблемних зон у вас кілька, тоді потрібно вибрати модель із комплексною корекцією. Найчастіше вони довші і мають високу посадку.

Шукаєте жіночі шорти, що стягують від відомого бренду? Відвідайте магазин стильної спідньої білизни Одрі

Замовити можна коригуючу білизну шорти чорні, білі, тілесні або кремові. Вибір кольору повинен залежати від того, під який одяг ви його підбираєте. Так ваша нижня білизна залишиться невидимою для оточуючих. «Невидимість» йому також додає відсутність будь-яких застібок та швів. Його створюють за безшовною технологією та із застосуванням лазерної обробки країв. Простіше кажучи, жодна деталь не виділятиметься з-під тканини навіть найтоншої сукні.

Коригувальні шорти із завищеною талією слід купити тим дівчатам, у яких проблеми з животиком і боками. Вони також згладять повні сідниці та змоделюють ідеальні контури силуету. Якщо замовити саме їх, ви зможете блиснути на публіці своєю осиною талією і точеною фігуркою. Є моделі, які не просто покращують візуальне сприйняття фігури, наближаючи її до ідеалу, а й допомагають схуднути завдяки масажному ефекту.

Бажаєте придбати коригуючі шорти із завищеною талією кращої якості? Заходьте до магазину модної білизни Одрі

Підтримуючі шорти здійснюють ідеальну підтримку сідниць та живота. Вирішивши купити їх, ви приберете відразу від 1 до 2 розмірів. Цей ефект залежить від ступеня корекції. Вона буває слабкою, сильною та середньою. Будь-який із цих варіантів залишається непомітним під основним одягом, але призначений для вирішення проблем із фігурою різного ступеня складності. Також є деякі нюанси, які потрібно враховувати. Наприклад, білизна з сильною корекцією не можна носити щодня. Воно може негативно позначатися на організмі, порушуючи кровообіг і завдавати незручностей, стискаючи рухи.

Шорти жіночі, що стягують, шиються з високотехнологічного, міцного, якісного та еластичного матеріалу. Він дозволяє приховати навіть великі складки шкіри. Водночас ця тканина добре вбирає вологу та пропускає повітря, не дозволяючи шкірі зпотіти. Більшість сучасних моделей створено для того, щоб коригувати силует і не завдавати ніяких незручностей. Якщо купити їх, вдасться забути про проблеми зі своїм зовнішнім виглядом, не жертвуючи відчуттям комфорту.

Купити функціональну коригуючу білизну для сідниць можна в інтернет бутіку Одрі

Коригуюча білизна для сідниць дозволяє знову одягнути той одяг, з якого ви вже давно «виросли». Попа більше не буде на заваді на шляху до створення образу вашої мрії. Тепер всі модні і стильні вбрання, які довго припадали пилом у шафі, знову стануть доступними. Ви зачаруєте оточуючих своєю красою на будь-якому заході, змусивши інших дівчат дивуватися такому разючому перетворенню на справжню стрункі, а чоловіків не відводити погляд.

Коригувальні шорти варто купити і тим жінкам, які нещодавно народили. Вони будуть підтримувати або згладжувати ваш живіт, а також приберуть боки та об'ємні стегна. Якщо хочете купити справді якісну білизну, тоді відвідайте інтернет-магазин Одрі. Наш бутік пропонує своїм покупцям брендові обновки, що нещодавно увійшли до тренду, і завжди модну класику на будь-який смак.