Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Шортики

Трусики-шорти: завзята молодість

Жіночі трусики-шорти - один із модних трендів останнього часу. Вони все ще не стали популярнішими за стрінги, але їх все частіше вибирають як юні дівчата, так і старші пані.

Тим, кому подобаються трусики-шорти, купити їх неважко: вибір великий. Але тут потрібно бути обережними: будь-який фасон, зокрема фасон білизни, має як плюси, так і мінуси.

1. Жіночі трусики-шорти можуть чудово підкреслювати красу стегон, але треба переконатися, що вам іде саме ця форма: вони можуть і наповнювати.

2. Однозначно варто визначитися із посадкою. Низька посадка на стегнах - для худеньких жінок, лінія талії вище - для інших. Особливо важливо вибрати талію вище, якщо ви хочете замаскувати неідеальний животик. Купити труси-шорти жіночі з високою талією - не проблема, вам сподобається, особливо якщо ви любите ретро.

3. Жіночі трусики-шортики повинні прикривати сідниці. Кокетливо оголений фрагмент сідниць – тільки для тих, у кого вони ідеальні.

Труси-шортики жіночі можуть бути чудовим варіантом як для спортивного комплекту, так і для сексуального. Тут можна вибрати і мінімалістичний дизайн-унісекс, і романтичний стиль. У будь-якому випадку шортики мають особливий шарм, перед яким не можуть встояти покупниці по всьому світу.

Труси шортиками – популярна модель

Як нижня жіноча білизна шортики зарекомендували себе і давно, але тільки тепер в них відкрився особливий шарм, коли сексуальність білизни визначається не тим, наскільки багато вона відкриває.

Труси шортами, з високою талією і низькою посадкою на стегнах стали новинкою в мистецтві спокуси.

Вони надають комплекту і особливе, задерикувате юнацьке кокетство, і оригінальність. Крім того, вони зручніші, ніж популярні стрінги, тому їх варто мати в гардеробі кожній жінці.

Як нижня білизна шортики досить практичні, але при цьому можуть виглядати дуже яскраво, якщо виконані з гарної тканини, прикрашені та якісно пошиті.

Трусики шортиками повинні, безперечно, підбиратися за розміром. Інакше вони дуже негарно перерізають тіло, підкреслюючи зайві складки, якщо вони є. А ось підібрані за розміром шортики стрункішатимуть стегна і підкреслюватимуть гарну форму сідниць.

Шортики зараз освоєні всіма великими брендами білизни, і не випадково: вони дуже популярні серед жінок більшості вікових груп. Тож якісної білизни цього фасону достатньо — зокрема на нашій віртуальній вітрині.

На цій сторінці представлені шортики, які є у нашому асортименті. Ми впевнені, що ви знайдете для себе щось до смаку. Ще ніколи не носили трусики шортиками? Спробуйте! Почніть прямо зараз - виберіть шортики до нового комплекту і замовте їх.