Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Бюстгальтери з формованою чашкою


Бюстгальтер із формованою чашкою - ніяких швів!

Якщо вам потрібний зручний ліфчик без зайвих деталей крою, які можуть проступати крізь одяг, то бюстгальтер з формованою чашкою - чудовий вибір.

Бюстгальтер із щільною чашкою ніби відлитий за заданою формою, без швів. У неї можуть бути декоративні деталі на кшталт стразів чи мережива, а може й не бути. Тоді чашка зовсім гладка, і такі бюстгальтери підходять для практичних жінок і для найтонших блузок.

Так званий бюстгальтер-формовка - вибір дам, які не люблять мереживну білизну, жінок, які не люблять демонструвати, який ліфчик на них одягнений, а також тим, хто любить непомітну стильність та зручність. Щільна формовка забезпечує надійну підтримку грудей, зручна, не надто збільшує обсяг, якщо ви цього не хочете. Правильна форма може забезпечити призбирання грудей до центру, надати спокусливу округлість, створити гарну ямочку, словом, дає всі переваги, на які зазвичай чекають від ліфчика. В інтернет-магазині «Одрі» є як маленькі, так і великі розміри в такому варіанті.

Вибираючи ліфчики з формованою чашкою, звертайте увагу на те, щоб ліфчик був ідеальним за вашим розміром. Формована чашка "не прощає" невідповідності розміру - груди не повинні "напливати" на край ліфа. Це просто негарно, а крім того – незручно та шкідливо. У бюстгальтерах з формованою чашкою молочна залоза повинна розміщуватися вільно, без зайвого вільного місця, а й без тісноти.

Формована чашка - фасон, який використовують у всьому світі вже багато років. Сподобається він і вам.

На цій сторінці представлені всі варіанти формованих ліфчиків великих розмірів і маленьких, які є у нашому магазині. Ви можете купити їх онлайн в Україні або зайти в один із салонів «Одрі» у Харкові. Також ми можемо організувати вам примірку вдома за участю досвідченого консультанта. У цьому випадку не потрібно нікуди йти: консультант привезе вибрані по фото моделі і влаштує повноцінну примірку у вас вдома.