Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Бюстгальтери Open Bra (відкриті)

Жіноча нижня білизна - це окремий і неймовірно великий розділ багатогранного жіночого гардеробу. Чого тут тільки немає: коригуюча, утягуюча, антицелюлітна, звичайна повсякденна білизна та моделі для особливого випадку. Але існують також еротичні вбрання, і вони, безсумнівно, найефектніші та найпривабливіші. А серед них окреме місце посідають неймовірно спокусливі еротичні бюстгальтери.

Якщо дівчина хоче справити особливе враження на свого коханого, їй, напевно, варто замовити одну з настільки відвертих моделей білизни. Бюстгальтер опен бра у цьому випадку стане чудовим рішенням. Звичайно, його не можна використовувати в повсякденному носінні, так як такі ліфчики мають дуже слабку підтримку грудей, але для інтимної обстановки він буде просто незамінним.

Потрібен бюстгальтер із дірками для сосків відмінної якості? Загляньте в магазин нижньої білизни Одрі

Відверті бюстгальтери створюються з тонкої, приємної на дотик тканини, у якої напівпрозорий чи сітковий матеріал не приховує груди. Від одного лише погляду на таку спокусливу білизну чоловік опиниться в полоні своїх бажань. Існують і зовсім відкриті моделі, тканина яких лише трохи обрамляє груди дівчини. Це справжня вершина еротичності, купити яку можна у нашому бутіку.

Ліфчик з прорізами для сосків з розряду нижньої білизни типу Ouvert, що в перекладі з французької означає "відкритий", змусить вашого коханого томитися у своїх найсміливіших фантазіях. А ці прорізи забезпечать йому вільний доступ до ваших грудей у момент усамітнення. Якщо купити такий ліфчик, ваш коханий ще довго не зможе думати про щось ще. Адже таке вбрання здатне розпалити в ньому справжнісінький вогонь пристрасті.

Шукаєте бюстгальтер з отворами для сосків від відомого бренду? У магазині спідньої білизни Одрі напевно знайдеться відповідна модель

Бюстгальтер з дірками для сосків настільки спокусливий, що навіть справжнісінькі модниці не можуть пройти повз нього без непідробного інтересу. Деякі його варіанти настільки оригінальні та сміливі, що їх важко назвати бюстгальтерами. Адже вони більше схожі на хитромудру форму сплетення красивої тканини, які лише віддалено нагадують ліфчик. Якщо ви не боїтеся бути максимально відвертою та грайливою зі своїм чоловіком, то напевно наважитеся замовити їх.

Бюстгальтери з дірками для сосків привнесуть іскорку у ваше інтимне життя. Якщо ви вже перестали відчувати непереборний потяг та неймовірний азарт відкриття нових відчуттів у спільному житті, тоді ця білизна виправить ситуацію. З ним ви гарантовано привернете увагу свого чоловіка і точно зумієте його здивувати.

Купити спокусливий ліфчик з прорізами для сосків можна в інтернет бутіку Одрі

Ліфчик з дірками для сосків буває різних моделей. Самі прорізи можуть бути вертикальними, горизонтальними, круглими та інших різних форм та величин. Є й максимально відвертий варіант, який зовсім не приховує сосків, і не тільки їх, а й усі груди. Такий сексуальний ліфчик підтримує лише нижню її частину, залишаючи решту простору відкритим.

Ліфчик з отворами для сосків – це незвичайна модель, купити та носити її варто лише в інтимній обстановці. Такий виріб здійснює мінімальну підтримку, тому носити його постійно не вийде, та й не для цього він призначений. Але все ж таки такий бюстгальтер можна одягти під облягаючу майку або топ. Таким чином вдасться досягти ефекту прояву сосків, подразнити свого коханого і пробудити в ньому бажання зняти з вас верхній одяг.

Бюстгальтер Half-Cup Bra – ще один чудовий виріб, який підкреслює сексуальність та жіночу красу. Верхня лінія його тонкої тканини йде трохи вище сосків або безпосередньо на їхньому рівні. А вся верхня частина бюсту залишається відкритою. Існують також моделі, що навпаки відкривають нижню частину. Яку половину грудей ви не вирішили б відкрити, купити таке вбрання буде відмінним вибором для пристрасних ночей з коханим чоловіком.

Бюстгальтер Shelf Bra є одним із найбільш відкритих варіантів сексуальної білизни. Його чашечки займають максимум четверту частину від повного обсягу. А їхня верхня лінія йде нижче рівня сосків. Який би варіант еротичного ліфчика ви не вибрали, інтернет магазин стильної спідньої білизни Одрі запропонує його вам. У цьому бутіку ви зможете замовити обновку будь-якого кольору, фасону та типу тканини від найкращих брендів зі світовим ім'ям.