Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Шовкова

2 750.00грн.

Шовкова нижня білизна

Шовк - один з найприємніших і ніжних матеріалів, який дарує жіночому тілу неймовірні відчуття та впевненість у собі. Важко знайти представницю слабкої статі, яка б до неї байдужа.

Недарма мереживна жіноча білизна з шовку вважається найвишуканішою і спокусливішою. Адже, крім того, що вона ідеально лягає на вигини жіночого тіла, вона ще й дарує особливий романтичний настрій. Немає білизни краще для того, щоб нічим не помітний вечір зустріти в ньому свого чоловіка. Для вас - комфорт і відмінне відображення в дзеркалі, для нього - шикарна жінка вдома і гарний настрій, що знову з'явився.

Окрім приємних відчуттів, які дарує цей матеріал, він ще й практичний. Шовкові вироби зберігають форму при частому носінні і легко переносять прання, головне - дотримуватись умов, зазначених на ярличку.

Яку жіночу білизну з шовку ви знайдете в Одрі?

У нас ви можете купити шовкову білизну і зі штучних, і з натуральних матеріалів. Звичайно ж, тканина, основу для якої створювали працелюбні тутові шовкопряди, дарує особливі природні відчуття та природний комфорт. Але це дорожче задоволення, ніж синтетично виготовлений шовк.

Дуже красива шовкова білизна для жінок із атласного полотна. Вона відрізняється ковзкою гладкою поверхнею і приємним блиском, що інтригує. Головне враховувати, що чудовий вибір виключно для літа. Тому що атласний матеріал не зберігає тепло, ковзаючи тілом, він навпаки його охолоджує. Так що, якщо ви збираєтеся придбати шовковий домашній одяг для холодних зимових ночей, краще вибрати крепдешин або «мокрий шовк», їхня поверхня не така гладка і краще зберігає тепло.

Шовкова білизна – справжнє задоволення, яке обов'язково має дозволити кожна жінка. І коли ви на це зважитеся, обирайте лише перевірені бренди, які заробили свою популярність незмінно високою якістю. Італійська білизна від брендів Mia-Mia та Donolla та іспанська – від Chesko та Vanity Fair точно вас не розчарує. А різноманітність моделей та дизайнерських рішень дозволять вибрати халат, піжаму чи нічну сорочку, яка повністю задовольнить саме ваш смак.

Завдяки розмірній лінійці від S до XL онлайн-магазин Одрі дає можливість вибрати жіночу шовкову білизну великих розмірів для дам з пишними формами. А для того, щоб полегшити життя жінкам із дуже швидким ритмом життя, в якому критично не вистачає часу на походи магазинами, з легкістю можна замовити доставку товару, що сподобався. А в Києві, Харкові та Одесі працює дуже зручна та корисна послуга «Примірка на дому», тепер можна підібрати білизну у зручний час у затишній звичній для вас обстановці.

Пестіть себе магією шовкової білизни, тому що тільки вона здатна подарувати таке особливе відчуття комфорту, легкості та природної жіночої краси. Ви повинні це спробувати!