Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Роздільні купальники з принтом

Україна, як і багато інших країн, готується до купального сезону заздалегідь, тому дівчата активно обирають собі модні купальники цілий рік. Сьогодні немає одного модного фасону. Скоріше, є трендовий напрямок, який і диктує моду на певні купальні костюми. Купальники жіночі вибирати варто з огляду на правила вибору нижньої білизни. Наприклад, роздільний купальник з принтом користується особливою популярністю у дівчат з різними типами фігури, адже тут основна увага приділяється принту, а недоліки фігури, якщо вони є, візуально коригуються.

Роздільні купальники з принтом можуть дозволити купити собі дівчата з пишними формами.

Адже розмір Size+ зовсім не привід відмовлятися від гарної рівної засмаги! А погравши з квітами та малюнками можна дуже суттєво змінити сприйняття пропорцій вашої фігури. Цей прийом поширюється і на роздільні жіночі купальникиРослинний малюнок, розміщений тонкою лінією з боків, відмінно ховає кілька зайвих сантиметрів, роблячи вас стрункішими за пару хвилин. Такого ж ефекту можна досягти, якщо купити контрастну модель. Фахівці рекомендують замовити роздільні купальники з 3D принтами з високою талією, якщо ви хочете приховати кілька зайвих кілограмів у зоні живота та талії. А стильна вишивка, стрази доповнять ваш пляжний образ, зробивши його яскравішим та ефектнішим. Не менш актуальним є і роздільний однотонний купальник зі сліпами з 3Д малюнком – це фактурна модель, яка дозволяє принту «ожити», стати відчутним.

Купальник роздільний з 3Д малюнком на великі груди відрізняється особливою щільністю та широкими бретелями.

Так як його головна функція, не тільки красиво піднести ваші груди, але і надійно підтримати їх. А ось роздільний купальник з принтами і шортами також може виконувати корегуючу функцію, адже нижня частина вдало приховує сантиметри на стегнах і попі, що дуже важливо для дівчат з пишними формами. Не бійтеся показувати своє тіло і купуйте оригінальний купальний костюм вже зараз!

Купальник роздільний з 3D принтом великих розмірів покликаний приховати недоліки фігури і звернути увагу на її переваги.

Замовити брендову модель великого розміру купального костюму можна в салоні білизни «Одрі». А якщо ви шукаєте зручний купальник з принтом, то вам теж до нас. Наші консультанти завжди допоможуть підібрати та купити роздільні купальники з урахуванням усіх особливостей вашої фігури.