Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Злиті купальники 

Серед усієї різноманітності моделей купальних костюмів злиті купальники останнім часом стають все популярнішими. Як і будь-які інші моделі вони, звичайно, мають і переваги, і недоліки. Хоча позитивних якостей купальник злитий має все ж таки більше, ніж негативних. По-перше, він приховує вади нашої фігури, що дуже зручно, якщо ви не встигли впорядкувати тіло до початку відпустки. Цілісні купальники закривають значно більшу частину тіла, ніж відкриті. З одного боку – це негативна якість, адже зменшується площа засмаги, але з іншого боку за допомогою такої моделі ви можете приховати родимкі плями, шрами чи розтяжки.

Жіночі закриті купальники дуже популярні для фотосесій та для пляжних чи тематичних вечірок.

Завдяки різноманітності кольорів, фасонів і елементів декору, кожна дівчина може підібрати собі модель, що ідеально сидить. Наприклад, якщо у вас широкі плечі та вузькі стегна, то щоб візуально вирівняти пропорції тіла, вам необхідно купити купальник злитий зі сліпами з декором: рюшами, воланами. Таким чином, ви додасте об'єму нижньої частини фігури. А якщо необхідно навпаки - зменшити об'єм вгорі і додати внизу, то вибирайте стильний і зручний купальник злитий декорований у верхній частині. Щоб підкреслити тонку талію, вам слід замовити однотонну модель з принтом або оздоблену брошкою, стрічками, вишивкою в зоні талії.

Які ж вони, модні злиті жіночі купальники 2023?

Головне, що поєднує всі моделі – це те, що вони різні. Так, саме різні. Сьогодні вибирають не той закритий купальник, що є у всіх, тому що він модний, а той, який підкреслює вашу індивідуальність та підходить вашому типу фігури. Актуальні суцільні купальники з 3Д малюнками, а також однотонні моделі, але незвичайного фасону - на одне плече, монокіні, бандо. Елітний купальник закритого типу може бути прикрашений вишивкою ручної роботи, дорогоцінним камінням. Але загалом, що купити залежить тільки від вас.

Бажаєте купити суцільні купальники у Києві чи іншому місті України?

Завітайте на сайт нижньої білизни «Одрі». Тут ви можете замовити якісний брендовий цілісний жіночий купальник, а також у нас завжди є в наявності жіночі злиті купальники, що стягують, які завдяки особливостям матеріалу візуально приховують кілька зайвих сантиметрів на животі і талії. Красивий і комфортний закритий купальник – це та річ, яку однозначно необхідно купити вже сьогодні.