Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Білизна після пологів


Утягуюча білизна після пологів

Один із найскладніших періодів у житті жінки настає після народження малюка. Саме тоді щастя, ейфорія та складні емоції стикаються з розумінням того, що потрібно наводити свою фігуру в норму. І ось, через 2-3 тижні, починається складний і досить тривалий процес повернення до колишньої ваги, підтягнутості та стану організму. А відновити його допоможе в першу чергу білизна після пологів.

У чому його користь. По-перше, воно допомагає м'язам максимально швидко скоротитися і прийти до норми. По-друге, білизна після пологів купити потрібно ще й для того, щоб з більшою радістю дивитися на своє відображення в дзеркалі. Адже розтягнуті на останніх термінах тканини вашого живота ще якийсь час будуть у такому стані. А, наприклад, труси, що стягують, після пологів добре підтримають їх, утягнуть стегна і знову зроблять вас стрункою.

Ще одна важлива можливість такої білизни – завдяки ньому можна уникнути того, що органи малого тазу опустяться. Це може статися, якщо м'язи та зв'язки сильно розтяглися. Лікарі радять мамочкам рухатися більше вже через місяць після народження дитинки. У цей період коригуюча білизна після пологів значно знизить відчуття болю тим, що надасть підтримку хребту та внутрішнім органам.

Післяпологові труси допоможуть швидше відновитися

Заняття спортом та різні дієти відразу після народження малюка та в період грудного вигодовування, звичайно ж, заборонені. Тому ви можете допомогти собі тільки правильним і корисним харчуванням і тим, що одягнете післяпологові труси, що стягують. Але дуже важливо це зробити вчасно.

Більшість лікарів сходяться на думці з приводу того, що носити труси, що стягують, після пологів краще через 2-3 тижні. По-перше, тому що ваші тканини та м'язи повинні спочатку працювати самостійно, щоб не втратити тонус і не сповільнити процес скорочення. А після них уже потрібна підтримка та допомога. По-друге, ваша вага дуже швидко знижується в перший місяць, йде в середньому від 5-ти до 7-ми кілограмів. А компресійну білизну після пологів потрібно підібрати вашого розміру, не більше та не менше.

Для матусі, нехай і немає нічого важливішого за дитину, важливий і зовнішній вигляд. Хочеться підтягнути животик і знову бути стрункою, тому білизну, що тягне, після пологів купити - відмінна і найкорисніша ідея. Завдяки своїй непомітності під одягом ви зможете одягати його не тільки на прогулянки, але також на різноманітні урочисті заходи.

Дуже важливо, що білизна, що стягує, після кесаревого розтину зі своєю специфікою. Одягти його можна також через 2-3 тижні, але до цього жінка носить спеціальний бандаж. До речі, через те, що вони здебільшого не дуже зручні, є гарна заміна від відомого та дуже популярного бренду Maidenform – корсетний пояс.

Він відмінно підійде для цього періоду і виконає ті ж функції, але з великим комфортом. А потім, за бажання, можна утягуючі труси після пологів купити або хоча б приміряти. Так ви зрозумієте, як змінюється у них ваш зовнішній вигляд та відчуття.

Компресійну білизну після пологів купити важливо у перевіреному інтернет-магазині та від відомого бренду

У бутику Одрі перед вами буде вибір від найкращих виробників, Janira, Maidenform та Ysabel Mora, та з безлічі моделей. Утягуючі труси після пологів купити хочуть найчастіше. І така популярність обумовлена тим, що вони стягують не тільки животик, а й сідниці. А якщо їх низ подовжений, як панталони чи шортики, то ще й стегна. Вони щільно облягають тіло, не зміщуються, поки ви рухаєтеся і навіть допомагають скоригувати ходу після народження малюка.

Корсет, що стягує, після пологів – другий за популярністю варіант. Він підходить тим, кому потрібно лише підрівняти животик. Таким чином ви пасивно коректуєте силует та покращуєте стан свого здоров'я. Ваш організм швидше прийде у норму і буде під час цього процесу у комфорті.

Якщо корсет після пологів – предмет, який краще спочатку носити не довше 4-х годин, поступово збільшуючи цей час, то з шортиками таких обмежень немає. А вся справа в ступені корекції. Корсет для живота після пологів з щільними еластичними кісточками - це сильна, а шортики - без них, середня. Це говорить і про те, наскільки сильно вони стягнуть вашу фігуру, 8-10 або 4-5 сантиметрів, і про те, як швидко ви звикнете і зможете проводити в них весь день.

Коригуюча післяпологова білизна стане вашим найкращим другом

Багато жінок, одягнувши післяродові труси, що стягують або корсет, не припиняють носити їх і після відновлення організму. А все, тому що цей комфорт, користь та зовнішній ефект можна оцінити, лише відчувши їх. Щоб білизна після пологів купити і не помилитися з розміром, обов'язково радитися з продавцями. Наші консультанти дадуть відповідь на будь-які ваші питання і допоможуть підібрати саме ваш розмір і саму відповідну модель.

Будьте стрункими завжди і скрізь, головне без шкоди організму і з комфортом. А де білизну після пологів купити та правильно підібрати, ви знаєте – інтернет-магазин Одрі! У нас ви зможете вибрати і тягнучу білизну після кесаревого розтину, і корсет для живота після пологів, і просто красиві та якісні комплекти, які додадуть ще трохи радості щодня.