Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Спортивні купальники

Для будь-якого виду спорту важливим є спеціальний одяг. Плавання не виняток і головним обмундируванням для цього заняття є спеціальні купальні костюми. Ті, хто вже давно в спорті знають, що від нього багато залежить, і щоб вибрати ідеальний варіант, часом необхідно витратити багато часу. А виробники, у свою чергу, дбають про збереження трендових елементів і в цій галузі, тому щороку з'являються нові спортивні купальники для басейну.

Для постійних тренувань ви можете підібрати злиту чи роздільну модель. Зазвичай цілісні купальні костюми популярніші. Вони максимально закриті спереду і поділяються на кілька типів, залежно від оформлення спинки.

- З глибоким вирізом на спинці. Він підкреслить струнку фігуру, проте, якщо у вас пишні груди краще купити варіант із вшитою гумкою.

- Купальник із схрещеними лямками гарний тим, що дозволяє вільно рухатися під час активних занять.

- Модель з повністю закритою спиною має коригуючий ефект і відмінно підтримує груди. Зазвичай вона має потайну блискавку спереду чи ззаду, щоб гарантувати безпроблемне вдягання.

А якщо дозволяє можливість, то найкраще придбати спортивні купальники для плавання для різної діяльності: для насичених і легких тренувань, для відпочинку біля басейну та змагань.

Крім злитих, ви можете купити спортивний купальник роздільний. Він є коротким або подовженим топом з широкими лямками і підтримкою для грудей. Нижня частина може бути виконана як у вигляді традиційних сліпів, так і у вигляді шортів. Головна їхня відмінність – посилена гумка, яка забезпечує надійну та зручну посадку.

Купальник для тренувань має бути зносостійким та комфортним, тому на ньому відсутні додаткові декоративні елементи.

Дуже важливе значення має матеріал виробу. Він повинен бути швидковисихаючим та гіпоалергенним, а також стійким до впливу хлорованої води.

Жіночі спортивні купальники 2023 мають одинарний або подвійний перехльост на топі, глибокий виріз на спині або стегнах, перфорацію або асиметричні прорізи, вставки з яскравих або контрастних тканин.

На сайті «Одрі» представлені різні моделі брендових спортивних купальних костюмів, кожна з них виготовлена із високоякісних матеріалів з урахуванням трендових напрямків. Вибирайте одну або кілька, щоб забезпечити собі коханій зручний одяг для тренувань чи відпочинку.