Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Купальники на маленькі груди

2 100.00грн.
1 470.00грн.

Будь-яка фігура має свої переваги та недоліки. Дівчатам з не пишними формами пощастило в тому плані, що вони можуть замовити купальники на маленький бюст практично будь-якої моделі, адже груди не потребують підтримки. Інша справа, якщо ви хочете візуально збільшити бюст або ви маєте широкі стегна і хочете зрівняти пропорції силуету. У такому разі вам слід купити особливий купальник для маленького бюста та широких стегон, наприклад, з воланами або драпіруванням. У будь-якому випадку слід вибирати комфортний купальник на маленькі груди, адже вам в ньому доведеться перебувати тривалий час, а від комфорту залежить безпосередньо і ваш настрій.

Як правильно вибрати купальники на маленькі груди в інтернет магазині?

Зрозуміло, спочатку визначаємося зі своїм розміром. Потім підбираємо на власний розсуд найстильніший і найкрасивіший купальник для маленького бюста. Обов'язково зверніть увагу на склад тканини, з якої пошиті купальники для маленьких грудей. Чим більший відсоток синтетики, тим швидше він висохне. Але в той же час, чим більш натуральна тканина, тим менша можливість отримати алергію. Не слід сліпо стежити за модними тенденціями, краще відштовхуватися від свого типу фігури і власного стилю.

Пам'ятайте, що не всі купальники для маленького бюсту однаково гарні для всіх типів фігури.

Що чудово сидить на вашій подрузі, не завжди ідеально сяде на вашу фігуру. А гарний купальник на маленькі груди просто зобов'язаний наголошувати на природній красі бюста. А якщо врахувати, що ми не приховуємо свій купальний костюм від сторонніх очей, а навпаки, надаємо його на загальний огляд, то й вибирати його необхідно особливо ретельно. Ви можете купити кілька різних моделей, наприклад, один незвичайний купальник із модними елементами декору: шнурівкою, пряжками для веселих прогулянок із друзями. А сміливі дівчата можуть придбати відкритий купальник для маленького погруддя.

А ось для прийняття сонячних ванн і отримання рівної засмаги купити скромніший, але не менш зручний купальник для невеликих грудей.

Як доглядати таку білизну? Так абсолютно так само, як і за будь-якими купальниками: не тримати тривалий час мокрим і складеним, прати в теплій, але не гарячій воді, сушити на відкритому повітрі, а не на опалювальних приладах. Це все робиться для того, щоб уберегти еластичну тканину від пошкоджень і купальник прослужив якнайдовше.

Купити купальники для жінок на маленькі груди не є проблемою на сьогоднішній день.
Салон білизни «Одрі» - це саме те місце, де ви знайдете річ собі до смаку. Тут є і стильні брендові моделі, і купальники елітні, а також відверті купальники для маленького бюста, які ви можете замовити не виходячи з дому.

Любіть себе такою, якою створила вас природа, підкреслюйте свою красу правильно підібраною білизною та купальником.