Меню
Одеса:
  • ПН-СБ 10:00-16:00
  • НД: 11:00-16:00
Харків:
  • 10:00-16:00

Роздільні купальники однотонні

2 100.00грн.
1 470.00грн.

Кожна дівчина має обов'язково один, або навіть кілька купальних костюмів. Хтось віддає перевагу закритим моделям, а комусь подобаються роздільні купальникиОстанні мають дуже багато переваг, головна з яких – можливість отримати максимальну площу засмаги. Також роздільні жіночі купальники набагато швидше висихають, ніж їх злиті побратими. І, звичайно ж, у такому купальному костюмі не так жарко, як у цілісній моделі. Ще одна важлива перевага роздільного купальника - його дуже легко змінити, деякі панночки примудряються це зробити навіть не заходячи в спеціальну кабінку.

Сьогодні можна купити безліч кольорів окремих купальних костюмів.

Але останнім часом особливої популярності користуються роздільні однотонні купальники.

Такі моделі виглядають дуже стильно та ненав'язливо. Ви можете підібрати індивідуально відтінок купальника під свій колір шкіри. Відкритим моделям віддають перевагу дівчатам з красивими формами, які користуються можливістю показати красу своєї фігури. А якщо ваша фігура дещо не ідеальна, це зовсім не привід відмовлятися купити роздільний купальний костюм. Адже купальник окремий однотонний темного кольору, навпаки, відверне увагу від проблемних зон. До речі, якщо ви любите складні фасони з плетіннями, вставками, то однотонна модель вдало підкреслить усі особливості такого купальника.

Наприклад, ви можете замовити стильний роздільний купальник однотонний на великі груди, який надійно приховає недоліки і акуратно підкреслить переваги вашого пишного бюста.

А роздільний однотонний купальник з високою талією допоможе приховати зайві кілограми на животі та талії. Головне, не боятися, а експериментувати та шукати відповідну модель. А якщо ви вже знайшли свою комфортну модель, то варто купити не один зручний однотонний роздільний купальник, а кілька і спробувати по-різному поєднувати ансамблі. Адже сьогодні верх і низ не обов'язково мають бути одного кольору.

Дизайнери також не забули і про дівчат із розміром Size+ та приготували для них особливі варіанти роздільних купальних костюмів.

Тому купити стильний купальник роздільний однотонний великих розмірів не складе труднощів.

Зазвичай тут відмовляються від низу бікіні, а пропонують окремий однотонний купальник зі сліпами, щоби трохи скоригувати особливості фігури в зоні стегон, попи, живота. А ось роздільний однотонний купальник із шортиками користується популярністю не тільки у дівчат з пишними формами, а й у худеньких. І якщо перші виберуть варіант із завищеною талією, то другі шукатимуть максимально низьку модель.

Бажаєте замовити особливий купальний костюм в Україні? Перегляньте онлайн каталог купальників в салоні білизни «Одрі». Тут ви точно знайдете ту модель, яка підкорить ваше серце.