Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Подарунковий сертифікат на жіночу білизну «Одрі»

Вибирати подарунок завжди важко, і це стосується найрізноманітніших речей. Деяким людям важко підібрати щось навіть собі. Відразу виникає багато питань: чи відповідає ціна якості, чи це справді вдалий варіант і чи підійде.

Вибирати ж речі для іншої людини ще складніше, і особливо коли його чи її немає поруч. Нижня білизна серед корисних, але складних у пошуку подарунків займає одне з перших місць. Адже коли ми любимо когось, то важливо вибрати щось справді вдале! А дарувати жінці білизна - це вишуканий і в чомусь навіть дуже романтичний жест. Але складність у тому, що підібрати білизну не на себе зовсім не легко. А якщо ви хочете зробити сюрприз, ви не вестимете даму на примірку, перш ніж щось дарувати. Чоловікам досить важко вибрати жіночу білизну в подарунок, тому що часто вони губляться у розмірах, формах та варіантах забарвлення.

Саме для таких випадків придумано подарунковий сертифікат на спідню білизну.

Ви оплачуєте фіксовану суму і вручаєте замість подарунка гарний аркуш з гарною печаткою, на яку адресат подарунка зможе отримати будь-які речі, що сподобалися, в конкретному магазині.

Це гарантія того, що подарунок точно сподобається і буде із задоволенням носитися. Подарунковий сертифікат на спідню білизну — це спосіб подарувати не тільки річ, а й радість шопінгу, турботу та повагу до смаку тієї, кому він призначений.

Якщо не знаєте, що подарувати – вибирайте подарункові сертифікати на жіночу білизну.

Спідня білизна в подарунок дівчині - це легко

У будь-яких відносинах рано чи пізно настає момент, коли чоловік відчуває, що хотілося б подарувати білизну. Настанов щодо того, як її вибрати, в Інтернеті повно — від справжніх інструкцій текстом, порівнянних із підручником з вищої математики, до відеороликів. Вам запропонують таємно робити виміри та вивчати етикетки на її трусиках, збирати інформацію, як досвідчений розвідник, тощо.

Але, поряд з можливістю обрати нижню білизну в подарунок дівчині самостійно, у нас є ще один варіант – придбати та вручити подарунковий сертифікат. Деякі соромляться їх дарувати, бо вважають, що такий жест може здатися виявом неуваги — як дати певну суму грошей та попросити її купити собі подарунок самій.

Але перш за все, сертифікат відрізняється від грошей у конверті тим, що він діє лише в конкретному салоні, перукарні чи магазині — у цьому випадку йдеться про «Одрі». А це означає, що ви шукали, де купити подарунок, обирали, ознайомилися з асортиментом та виявили турботу, підшукуючи місце, яке сподобалося б їй. Поряд із турботою ви також виявили повагу до її смаків та потреб, надавши остаточний вибір самого подарунка. Можна намагатися вгадати, що їй сподобається, можна попросити замовити подарунок безпосередньо, а можна подарувати подарунковий сертифікат. Це красиво!

Якщо ви знаєте, що ваша кохана давно хоче купити білизну для утяжки фігури, вручіть їй подарунковий сертифікат на корегуючу білизну.

На сертифікаті в будь-якому випадку буде написано «на покупку білизни», без уточнення, корегуючого, домашнього чи еротичного. Але в асортименті нашого магазину є відмінний вибір утягуючих грацій, шортиків і корсетів, які ви точно не зможете підібрати для неї самостійно. Можливо, вона вибере мереживний варіант, щоб порадувати його виглядом і вас!

У літній сезон цей гарний аркуш паперу – це подарунковий сертифікат на купальники. Назва, звісно ж, не змінюється. Але ви знаєте, що вона давно хотіла купити собі новий стильний купальник. А подарунковий сертифікат на бюстгальтери – це, мабуть, найчесніша назва. Адже жінки найбільше люблять балувати себе і вас красою, яка до того ж дуже комфортна!

Замовити подарункой сертифікат на спідню білизну можна на нашому сайті, виконавши звичні дії для покупки онлайн. А щоб не чекати на доставку, купити його можна в будь-якому з салонів «Одрі» у Харкові або Одесі.

Правила користування сертифікатом "Одрі":

1. Він надає право придбати товари (білизну та аксесуари) у будь-якому із салонів "Одрі" на суму, зазначену в сертифікаті.

2. Якщо ви вибрали товар на суму більшу, ніж зазначена у сертифікаті, доплату можна внести прямо у магазині.

3. Сертифікат обмінюється лише на продукцію магазину та не повертається. Він дійсний, тобто його можна використовувати протягом 3-х місяців (92-х днів) з моменту покупки.