Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Спортивна

NEW
Топ Eco Wear
1 200.00грн.
NEW
Топ Eco Wear
1 200.00грн.

Спортивна білизна для жінок 

А ви вмієте дбати про своє тіло під час тренувань? Це не таке просте завдання, яким воно може здатися на перший погляд. І найважливіше, що необхідно для цього зробити – купити жіночу спортивну білизну для кросфіту чи інших спортивних занять.

При стрибках, бігу чи гімнастичних вправ молочна залоза дуже інтенсивно рухається щодо тіла. Саме через це створили білизну, яка запобігає мікротравмам. Адже що більше груди, що вище навантаження, то вище може бути амплітуда коливань і можливість надриву тканин. Це може спричинити обвисання та появи розтяжок —що зовсім не корисно і некрасиво. До того ж, коли груди добре зафіксовані, ви можете набагато вільніше рухатися і не відчувати при цьому дискомфорту чи скутості.

Для того, щоб зменшити коливання грудей і підтримати її під час занять, сконструювали зручну жіночу спортивну білизну. Воно не завадить накачати грудні м'язи, але убезпечить ваше тіло від небажаних наслідків. Якісна жіноча спортивна білизна для фітнесу або бігу завжди обтягує і скроєна так, щоб трохи притискати груди до тіла. Тому з погляду підкреслення ваших принад та акценті на них воно, звичайно, поступається повсякденному. А замовити та купити його варто за корисні якості для вашого здоров'я.

Комфортна спортивна білизна для жінок збереже ваші молочні залози красивими та пружними. Воно може бути з кісточками і чашечками або у вигляді еластичного топу. Другий варіант найкращий для невеликого розміру грудей. Адже їй достатню підтримку даватиме тканина. А перший для всіх інших. Для тих, кому заважають кісточки під час занять, існують моделі з формованими чашками і без кісток. Але все ж таки спортивну білизну з кісточками варто приміряти, тому що вони сконструйовані і вшиті так, щоб дарувати вашому тілу тільки приємні відчуття. Тому після примірки ви, можливо, передумаєте!

Жіноча спортивна білизна для йоги, гімнастики або інших тренувань відрізняється широкими бретелями і гачками підвищеної надійності. Адже воно розраховане на великі навантаження та активні рухи. А щоб зберігати вигляд та продовжувати виконувати свої функції, без цього не обійтися. Ці деталі особливо важливі, якщо ви вибираєте жіночу спортивну білизну для бігу. Зазвичай воно прикриває тіло більше, ніж повсякденна спідня білизна - так досягається надійна фіксація.

Де придбати компресійну білизну для спорту?

Фахівці білизняних брендів зі світовим ім'ям користуються при конструюванні такої білизни даними наукових досліджень. Вони уважно вивчають рухи жіночого тіла при тренуваннях та визначають ті точки, де підтримка особливо важлива. Саме тому вони створюють ідеальну жіночу спортивну білизну для спорту. Ви можете бути повністю впевнені в його якості, тому що, перш ніж та чи інша конструкція побачила світ, в ній виконували вправи з високим навантаженням і стежили за тим, чи вона продовжує виконувати свої функції і чи зберігає міцність.

Вибираючи його, надавайте особливого значення точному підбору розміру та тому, наскільки вам зручно. Воно не повинно ніде тиснути або натирати, а груди повинні поміщатися в чашці повністю, не вистрибувати і не «губитися» в надто великому ліфі. Адже дуже важливо, щоб жіноча спортивна білизна для спортзалу чи тренувань на вулиці була максимально комфортною. Тому під час примірки не соромтеся, спробуйте пострибати перед дзеркалом, повернутись, нахилитися, щоб переконатися, що займатися в ньому вам буде комфортно.

Спортивна жіноча білизна Україна дає змогу вибрати вже не перший рік. Але ще зовсім недавно це були топіки універсального розміру та простого крою. А сьогодні це справжні твори мистецтва для білизни, для створення яких проводили безліч тестів і досліджень. Підібрати його так, щоб воно ідеально сиділо, тепер можуть і худенькі, і повні дівчата, і з будь-яким розміром грудей. Тому не відмовляйте собі в задоволенні проводити заняття спортом у комфорті і не задаватися питанням, чи не «випаде» наступної хвилини груди з вашої повсякденної білизни.

Ви можете купити жіночу спортивну білизну для тренувань у Києві, Харкові, Одесі та всій Україні. Його дуже легко замовити онлайн в інтернет-магазині спідньої білизни «Одрі». Ми представляємо моделі від всесвітньо відомого британського бренду Freya — провідного виробника жіночої спортивної білизни для активного відпочинку. Найновіші досягнення у цій галузі – для вас. Вибирайте!