Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Бюстгальтери з м'якою чашкою

Бюстгалтери з м'якою чашкою – нічого зайвого!

Ідея купити бюстгальтер з м'якою чашкою підходить насамперед тим, хто не любить зайвих прокладок у чашці, особливо влітку. Є також жінки, які вважають, що їм не підходить ліф, який не збільшує їхні груди, які і так пишні і чудово виглядають.

Бюстгальтер із м'якими чашками зручний, у ньому не жарко, а надійна підтримка грудей забезпечується за рахунок особливого крою. Додаткові деталі дозволяють ліфчику відмінно розвантажувати плечі, навіть при дуже великих грудях, а також створювати ідеально красиву, апетитну форму.

М'які бюстгальтери – це історично перша форма такої білизни. Вони були придумані ще в минулому столітті, коли творець першого бюста поєднала дві носові хустки та стрічку. Знаменитий пуш-ап з'явився значно пізніше. Звичайно, сучасні м'які ліфчики створюють більш округлу та красиву форму, і вони набагато зручніші, ніж їхні історичні прототипи.

Бюстгальтери з м'якою чашкою так само ефективно можуть піднімати молочну залозу, як і ліфи з щільнішими чашками. Чудеса, які творить сучасний крій, дає можливість користуватися всіма перевагами якісної білизни, які потрібні для пишних грудей, при цьому не страждаючи від спеки. Крім того, для більшої надійності левова частка м'яких ліфчиків забезпечена кісточками-каркасами, які забезпечують молочну залозу підтримку.

А справжній хіт – прозорий ліфчик із м'якою чашкою. Він може створювати ефект мережив або вишивки-тату на голому тілі, а може просто чудово виглядати, підкреслюючи красу грудей, але зовсім не приховуючи її. Такий варіант можливий лише при використанні м'якого ліфчика.

Великі та маленькі розміри в асортименті

На цій сторінці представлені бюстгальтери з м'якою чашкою для найвибагливіших модниць. Ми пропонуємо різні варіанти, які будуть добре виглядати на блідій або засмаглій шкірі. Є і з вишивкою, і прості.

Ви можете розглянути фото, підібрати відповідний розмір, вибрати той бюст, який вам сподобається. В інтернет-магазині нижньої білизни «Одрі» є навіть дуже великі розміри. Потім достатньо замовити бюстгальтер онлайн або зателефонувати консультанту, і незабаром ви зможете приміряти обрану модель у себе вдома. Крім того, ми можемо організувати вам примірку вдома з професійним консультантом.