Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Піжами та домашні костюми

2 465.00грн.

Жіноча піжама – тільки для сну?

Відповідь це питання шукають по-різному. Хтось вважає за краще проводити весь день вдома класично і робити в халаті всі господарські справи. Але існує безліч варіантів, що дозволяють вибрати гарну піжаму з Європи.

У будь-якому випадку, якщо ви бажаєте собі домашній костюм, зверніть увагу на наш каталог. Наша спеціальність – гарна білизна, стильні та сексуальні домашні комплекти із шортами.

У нас є:

  • шовкові нічні піжамки, сексуальна піжама та пеньюари для дівчат;
  • халатики;
  • нічні сорочки;
  • домашній одяг із шовку віскози та м'якого трикотажу;
  • італійська білизна для жінок;
  • сексуальні чи затишні варіанти.

Ми пропонуємо нічні піжами жіночі, найкращі бренди, і купувати їх через інтернет досить просто: менше ризик не вгадати з розміром.

Сексуальна піжама зручна для сну і може виглядати не гірше за еротичний пеньюар: ніщо не може бути привабливіше затишної зі сну жінки в зручному нічному одязі з якісної тканини. 

Тут важко сказати, де закінчується вбрання еротичне і починається домашнє. Сексуальна піжамка в “Odry” настільки стильно виглядає, що легко може замінити еротичну білизну, а еротичну білизну так зручно, що можна спати або розслаблятися перед телевізором. Якщо ви хочете купити піжаму у Києві, Харкові чи будь-якому іншому місті України, ця сторінка нашого каталогу - те, що потрібно.

Купити домашній костюм - значить отримати затишок та відпочинок

Спати у розтягнутій футболці? Ну вже ні!

До ваших послуг – жіночі піжами з Італії у Києві, Україні. У будь-якій з цих моделей ви почуватиметеся і розслабленою, і красивою. Хороша шовкова річ носиться роками, щоразу приймаючи вас у свої обійми так ніжно, що всю втому як рукою зніме. Отже, якщо ви збираєтеся купити домашній костюм - вибирайте якісні речі з м'якої тканини.

Якщо ви шукаєте чогось літнього, але не любите сорочки, до ваших послуг – грайливі та дуже витончені комплекти із шортами. Сорочки та пеньюари з натурального шовку, до речі, теж є – від схожих на павутинку до досить щільних. Шовк багатоликий, ця тканина «уміє» бути різною, але в будь-якому варіанті до неї приємно торкатися.

Дуже красива жіноча спідня білизна для повних - не єдина наша спеціальність. Ми пропонуємо вам комфорт та зручність. Це та частина гардеробу, яку ніколи не варто забувати. Ви можете поповнити її тут.

Ми готові відповісти на всі ваші запитання — скільки коштує жіноча піжама для повних, як підібрати сорочку і як її доглядати.

Ми також подбали про те, щоб вибрати моделі від найкращих постачальників.

Красиві жіночі шовкові піжами великого розміру? Легко! До ваших послуг бренд Donnola. Хочете чогось грайливіше? Shirley of Holywood зі США! Любительок практичності порадує британська Freya. Вибирайте!