Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Купальники великих розмірів (Plus Size)У пляжній моді є свої правила та тенденції. Щороку дизайнери пропонують нові, найрізноманітніші моделі для дівчат із різними типами фігури. Тому купити стильні купальники великих розмірів сьогодні не важко. Адже фахівці розробляють цікаві варіанти і для дівчат із пишними формами. Тепер ви можете дозволити купити собі жіночі купальники кількох видів: злиті чи роздільні, танкіні чи монокіні. Кожен вид має унікальні особливості.

Цілісний купальний костюм - одна з найпопулярніших і практичних моделей. Він коригує зону талії та живота, а також елегантно підкреслюють переваги фігури. Щоб вона ставала стрункішою, дизайнери використовують особливі хитрощі: поєднання однотонних та кольорових деталей, асиметричні вставки та модні оборки на талії.

Брендові злиті купальники великих розмірів пропонує замовити інтернет магазин білизни «Одрі»

Верхня частина такого купального костюма – це м'які чи щільні чашечки. Купальник великого розміру з м'якими чашечками сексуально підкреслює природну форму ваших грудей. Коли щільні чашки «збирають» її і красиво піднімають. Окремо слід згадати про бретель. Зазвичай красиві купальники великих розмірів мають широкі шлейки, що регулюються, які одночасно виконують кілька функцій: комфортно підтримують груди, знижують навантаження на спину і приховують зайві кілограми в зоні плечей і лопаток завдяки особливому декору. Для отримання ідеально рівної засмаги бретелі можна зняти або сховати.

Бажаєте купити купальник великого розміру актуальної моделі?

Придивіться до моделей танкіні чи монокіні. Танкіні – це середній варіант між злитим та роздільним купальником. У цій моделі купальника жіночі плавки поєднуються з топом, який, до речі, теж може бути вільним, що акуратно приховує проблемний живіт, або еластичним, з ефектом утяжки.

Роздільні купальники для великих розмірів можуть замовити лише сміливі дівчата, яких не турбують погляди оточуючих. Зазвичай такі моделі припускають трусики з високою талією та ліфчик, наприклад, бандо чи балконет. Відкритий купальник великих розмірів дозволить вам отримати гарну засмагу. А різноманітність кольорової гами окремих купальників гарантує, що ви точно зможете купити свій улюблений колір чи відтінок.

Купальник plus size повинен бути красивим та стильним

Ще одна трендова модель купального костюма – монокіні. Це варіант цілісного купального костюма із максимально відкритими боками. Він ідеально підійде для впевнених у собі дівчат, тому що це відвертіші купальники великих розмірів. Підберіть собі яскраву модель і ви точно будете в центрі уваги.

Шукаєте жіночі купальники великих розмірів?

Ми з радістю допоможемо вам знайти і купити ідеально білизну для вашого типу фігури. "Одрі" - це не просто магазин купальників великих розмірів, але ще й салон з відмінним вибором шикарної брендової білизни на всі випадки життя. Це інтернет магазин, в якому ви зможете знайти модний купальник на будь-який size.