Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Бюстгальтери Спейсер (Spacer)

Чому кожна жінка обов'язково повинна купити спейсер бюстгальтер

Бюстгальтер Спейсер - це гладкий безшовний бюстгальтер з рядом плюсів, які роблять його неймовірно комфортним і в спеку, і в холод. Все це стало можливим завдяки пошиттю з інноваційного матеріалу 3D Spacer. Отже, його секрети:

• Щоб добре виводити вологу і пропускати повітря, у чашках є невеликий повітряний прошарок. Він зроблений для того, щоб відчуття вашого тіла завжди залишалися найприємнішими. І навіть фізичні навантаження не страшні, якщо на вас цей бюстгальтер, що дихає.

• У здатності бюстгальтера спейсера дихати є ще один помічник – це дрібні пори. Вони, звичайно ж, ніяк не впливають на його гладкість, але за будь-якої, навіть найспекотнішої погоди, ваше тіло дихатиме.

• Виробництво за 3D-технологією дозволяє створювати чашечки, які ідеально охоплюють груди, дуже комфортно сидять і дарують приємну та впевнену підтримку.

• Чи пам'ятаєте ваші старі ліфчики, які зовсім втрачали свою форму і змінювали колір після пари-трійки прань? Сьогодні ви можете видихнути та назавжди про них забути. Адже стильний ліфчик спейсер не тільки дарує комфорт при щоденному носінні, але й залишається після багатьох прань таким же комфортним, як у перший день. Він збереже і посадку, і колір. Білий так само сяятиме, а чорний не стане схожим на сірий.

Якого догляду вимагає безшовний дихаючий бюстгальтер

Зі сказаного раніше вже зрозуміло, що ліфчик спейсер можна прати в машинці. Щоб зробити його життя максимально тривалим, варто лише робити це за температури не вище 40⁰. А якщо ви використовуєте контейнер для прання, це лише один великий плюс. Не можна вибілювати 3D Spacer. Адже він не жовтіє, і це погіршить його стан. Також не можна використовувати кондиціонер, а сушити потрібно лише природним чином, не машинною сушкою. І в жодному разі не віддавайте його в лапи хімчистки!

Бесшовний бюстгальтер спейсер має приємні бонуси

Вони зовсім непомітні під одягом і це не завада гарним мереживним прикрасам! Щоб вони не виділялася, створюють їх без фактури. Але це не заважає йому бути дуже красивим і робити бюстгальтер більш жіночним. Він був створений спеціально під одяг, що облягає. Адже 3D Spacer не тільки залишається непомітним, але і робить ваші груди ще красивішими. Він підкреслює їх природну форму, м'яко піднімає та підтримує.

Придбати цю красу в інтернеті і підібрати той, що ідеально сидить саме на вашій фігурі бюстгальтер тепер дуже просто. Особливо із широкою розмірною лінійкою Одрі. Адже у нас ви знайдете модні моделі 2017 з об'ємом від 75 до 95 і глибиною чашки від B до G. Щоб купити модний бюстгальтер-спейсер, вам знадобиться лише один раз його приміряти. Адже після того, як ви відчуєте такий комфорт, ніжний дотик матеріалу і побачите своє перетворення в ньому, ви точно не зможете відмовити собі в такому задоволенні. Залишайте свої відгуки про покупки на нашій сторінці у Facebook. І нехай кожен ваш день буде комфортнішим за попередній!