Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Бюстгальтери з напівжорсткою чашкою

Бюстгальтер з напівжорсткою чашкою або семі-софт

Бюстгальтери з напівжорсткою чашкою або бюстгальтери семі-софт - це білизна, назва якої говорить сама за себе. Приблизно до половини чашки в ній є ущільнена підкладка, яка м'яко підтримує груди знизу, а верхня половина чашки - м'яка тканина або мереживо, функція якої - лише прикрити молочну залозу.

Такий бюстгальтер відмінно тримає форму і є компромісом між повністю м'якою чашкою та жорсткою формованою. Багато модниць, які віддають перевагу семі-софту, вважають, що в такому ліфчику форма грудей виходить найбільш природною. Чашка дозволяє підняти її, але не робить форму ненатурально-жорсткою, і виходить жіночна округлість, не перебільшена та ніжна.

Купити бюстгальтер з напівжорсткою чашкою - гарне рішення і для жінок, у яких груди і так пишні, потребують підтримки, а не того, щоб надати їм додатковий обсяг. Вони часто шукають повністю м'який ліфчик, але напівжорстка чашка відкриває перед ними нові можливості. Ціна ліфчика з чашкою напівжорсткою або м'якою може мало відрізнятися.

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про напівтверді ліфчики в нашому салоні - фото, опис, відомості про виробників. За бажанням ви можете прийти на примірку в салон офлайн або замовити примірку вдома. Також ми доставляємо обрані моделі поштою – в Україні, Києві, Харкові.