Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Боді та комбідрес

Боді як предмет інтимного жіночого гардеробу з'явився нещодавно. Цей термін означає одяг, який охоплює весь тулуб, але не прикриває його. Зовні вона схожа на закритий злитий купальник. Її варіантів дизайнери створили дуже багато. Наприклад, є водолазка, сорочка та блузка даного фасону. Що стосується комбідрес боді - сексуального нижнього біля, воно останнім часом користується великою популярністю.

Спочатку боді носили лише гімнастки. Такий крій спортивного костюма дуже зручний і не стискує руху під час виконання складних вправ та трюків. Потім модельєри видозмінили його та запропонували використовувати як блузку чи купальник. Порівняно недавно вони зробили на світ ще одну його модель, у вигляді спідньої білизни. Купити боді комбідрес бажають усі спокусливі представниці прекрасної статі, які цінують красу, ефектність, практичність та зручність.

Стильний комбідрес зволікаючий можна купити в бутику Одрі

В силу того, що це вбрання порівняно недавно зійшло на модний п'єдестал, далеко не всі жінки знають, що таке комбідрес і як його найкраще підібрати. Він є пікантним, гармонійним і дуже красивим поєднанням бюстьє і трусиків, а в деяких випадках панталонів. Загалом нагадує дуже еротичний та сміливий варіант купальника монокіні. Його найближчі родичі – це маєчки-корсети, боді та грації. Правда на відміну від них він не обладнується кісточками, каркасами та іншими деталями, що підтримують.

Як Корегуюча білизна комбідрес зарекомендував себе з найкращого боку. Цю категорію білизни ще називають лікувальною. Вона має створити з не зовсім ідеальної жіночої фігурки справжній еталон краси. Цей одяг чудово справляється з таким завданням. Вона візуально витягує силует, роблячи його стрункішим, прибирає складки з боків і навіть приховує зайві сантиметри.

Якщо хочете придбати пікантну білизну, тоді варто комбідрес купити інтернет магазин Одрі надасть вам величезний вибір трендових моделей

Комбідрес коригуючий має спеціальні зони, в яких додані додаткові вставки, що підсилюють натяг. Такими зонами є живіт, спина, а іноді й стегна у варіанті з панталонами у нижній частині вбрання. Сучасна білизна такого плану здатна не просто ховати вади під тканину, а й допомагати позбутися їх. Саме ці моделі вважаються майже лікувальними, нові методики пошиття та сучасні матеріали разом із високотехнологічними функціональними вставками сприяють схуднення.

Комбідрес, що стягує, воліють носити жінки з пишними формами, так як вони дивним чином стягують фігуру. Він не тільки приховає всі вади, а й у вигідному світлі представить ваші сильні сторони. Завдяки йому можна візуально зменшити талію і животик, в ту ж чергу підняти груди, зробивши її більш спокусливою. Від такого ефекту не відмовиться жодна пампушка.

Ті дівчата, які знають, що таке комбідрес та розуміють його переваги, неодмінно відшукають цю обновку в магазині Одрі

Комбідрес утягуючий купити можна для особливих випадків. Якщо матеріал - це нехай і функціональне, але мереживо, то такий одяг урізноманітнює ваше інтимне життя і ще більше розпалить вогник пристрасті. Напевно, немає у світі чоловіка, який не піддасться спокусі, побачивши свою чарівну другу половинку, прикриту мереживним малюнком, що обтягує. Тому якщо ви шукаєте нові відчуття у стосунках і хочете здивувати свого чоловіка – це чудовий вибір.

Дійсно якісний та модний комбідрес купити інтернет магазин Одрі. Тут у вас з'явиться можливість відшукати свою нижню білизну, яка ідеально підходить саме вам, яка стане улюбленою обновкою вашого гардероба. Всі пропозиції нашого магазину мають високу якість, яка гарантує найкращі бренди світу. Його модельний ряд багатий на тренди та постійно оновлюється. Від нас ніхто не йде, не знайшовши одяг, який шукав і ви також не станете винятком.