Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Мереживна


Мереживна спідня білизна – це спокусливий предмет інтимного гардеробу. Він викликає найсильніші почуття. Від нього не можуть відірвати погляд чоловіка, а дівчата в ньому зможуть насолодитися своєю красою, стати більш розкутою та чуттєвою. Вона допомагає їм здобути велику впевненість у собі та своїй красі, перетворившись на неймовірно привабливу спокусницю.

Спідню мереживну білизну повинна купити кожна жінка. Завдяки достатку вибору цього виду білизни, для всіх представниць прекрасної статі знайдеться варіант. Він допоможе набути розуміння власної чарівності та сексуальності, зробить вас більш чуттєвою та жіночною. Щоб підібрати правильне вбрання, треба ознайомитись із критеріями його вибору.

Мереживну нижню білизну можна купити в одному з найкращих магазинів білизни – бутику Одрі

Навіть якщо жіноча мережива білизна одягнена під діловий костюм, дівчина почуватиметься набагато впевненіше, від одного усвідомлення своєї привабливості та красивих форм, захованих під одягом. Правда таке задоволення воно принесе тільки ідеально підібраним за розміром. В іншому випадку почуття дискомфорту не дозволить вам насолоджуватися своєю перевагою.

Якщо ви зважилися купити нижню білизну з мережива та одягти його на роботу, будьте обережні. Більшість керівників не вітають просвічування контурів такого спокусливого вбрання або виглядання його деталей з-під одягу. Про таку співробітницю відразу ж складається не зовсім коректна думка. До того ж вони впевнені, що такий зовнішній вигляд дівчини заважатиме співробітникам чоловічої статі працювати.

Шукаєте мереживну спідню білизну великих розмірів, що увійшла в тренд? Відвідайте магазин Одрі

Мереживну спідню білизну купити варто тільки ту, що ідеально поєднується з розміром ваших грудей. Деякі жінки обирають тісні бюстгальтери, які, на їхню думку, краще виділяють груди, особливо невеликі і надають їй пікантної округлої форми. Цього робити не варто, тому що бюстик врізатиметься в ребра, а дискомфорт стане докучати вам цілий день.

Нижня білизна з мереживом має приносити повне задоволення та комфорт під час носіння, а не завдавати незручностей та загрожувати здоров'ю. Звісно ж, краса потребує жертв, але не в цьому випадку. До того ж, щоб досягти ефекту піднятих грудей зовсім не потрібно мучити себе. Досить просто придбати спеціальну модель бюстика, яка підкоригує ваш силует, наприклад таку, як балконет.

Гарну спідню мереживну білизну можна придбати в бутику Одрі

Красива нижня мережива білизна не повинна залишати сліди на тілі, це вже говорить про його невідповідність з вашими формами. Вибравши модель свого розміру з тонкого мережива, ви ефектно виділите свої груди, а трусики залишаться непомітними під тканиною одягу. Вибираючи вбрання під великі груди, зверніть увагу на чашечки, вони повинні їх добре підтримувати, не перерізаючи.

Мереживна спідня білизна великих розмірів має повноцінно, але в той же час дбайливо і правильно утримувати груди. В іншому випадку вона може втратити свою форму, пружність та естетичну привабливість або зовсім обвиснути. У цьому ключі варто звернути увагу на широту лямок, які допомагають утримати груди та правильно розподілити її вагу. Чим більший об'єм і чашка, тим ширше має бути бретель

Купити мереживну спідню білизну відмінної якості, можна в інтернет магазині Одрі. Тут ви знайдете пікантний одяг для особливого моменту та вбрання на всі випадки життя. Достаток моделей і дизайнерських рішень, кольорів і типів тканини вразить навіть найвибагливішу модницю. У нас ви, напевно, знайдете те, що так довго шукали і залишитеся задоволеною.