Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Дизайнерські купальники

Унікальні речі завжди актуальні і знаходяться на піку моди, адже кожна людина хоче наголосити на своїй несхожості на інших. Це твердження стосується не тільки верхнього одягу, ділових костюмів і вечірніх сукень, але й нижньої білизни, зокрема купальників. Звичайно ж, не кожен має можливість розробити і пошити модель за власним фасоном, тому залиште цю справу професіоналам, а самі вирушайте в спеціалізований магазин, щоб купити модні та комфортні дизайнерські купальники. Їхня головна відмінність не тільки в оригінальному дизайні, а й у високій якості матеріалів, адже дизайнери не економлять на своїх шедеврах і намагаються зробити все, щоб їх клієнти почувалися максимально зручно.

Сьогодні ми не обмежені у виборі і можемо дозволити собі купити стильні дизайнерські купальники різних моделей.

Яку з них вибрати вирішувати лише Вам, проте краще орієнтуватися не на модний тренд, а на особливості своєї фігури. А тим більше зараз досить широкий вибір купальних костюмів на будь-який смак та колір. Наприклад, якщо ви хочете трохи змінити обриси фігури, то сміливо вибирайте красиві суцільні купальники від відомих дизайнерів. Вони відмінно прикриють зайві сантиметри, а також відвернуть увагу від проблемних зон. Пам'ятайте, що суцільним він називається не тому, що максимально закриває тіло від доступу сонця, а тому, що верхня та нижня частина з'єднані. Це може бути і вузька смужка тканини, і декоративні стрічки, ланцюжки тощо. Складно описати всі особливості дизайнерських купальних костюмів, адже кожен із них – це окремий шедевр, яким можна милуватися та з комфортом носити.

Однозначно, слід звернути увагу, що підходять дизайнерські купальники для басейну, фотосесій, пляжних вечірок, прогулянок набережною.

Все залежить від моделі купального костюма. Наприклад, якщо більшість часу ви плануєте дефілювати з коктейлем навколо басейну, то можете купити купальний костюм з великою кількістю декоративних елементів. Якщо ваша мета – водні процедури, то краще замовити модель незвичайного забарвлення, але без зайвих прикрас, які будуть відволікати або заважати плавати. Для фото та вечірок вибирайте найяскравіші та незвичайні варіанти, щоб бути у центрі уваги.

До речі, купальники українських дизайнерів не відстають і на вигляд, і за якістю від своїх зарубіжних побратимів, тому можете сміливо їх купити та підтримати вітчизняного виробника. Знайти їх та інші зручні варіанти в інтернет магазин дизайнерських купальників «Одрі» не складе труднощів. Тут все чітко і по поличках, а якщо залишилися питання – зверніться до наших експертів, які вам допоможуть.