Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Плавки з корегуючим ефектом

Не всіх нас природа нагородила бездоганними пропорціями фігури. Тому кожна дівчина прагне наблизитись до ідеалу своїми власними методами. Хтось випробовує дієти, хтось регулярно відвідує спортзал. Але й у тих, хто не виснажує себе дієтами або не має часу на заняття спортом, є можливість злегка виправити контури своєї фігури – вони можуть купити жіночі корегуючі плавки. Це вид білизни, який завдяки своїм особливостям візуально приховує зайві кілограми в зоні живота та талії. Вони, звичайно ж, не замінять правильне харчування та активний спосіб життя, а лише візуально приховують недоліки.

Які ж особливості та переваги мають плавки з корегуючим ефектом жіночі та кому їх слід купити?

Вони виготовлені із спеціального еластичного матеріалу, який згладжує нерівності фігури та втягує зайві сантиметри. Незважаючи на свою функціональність, вони мають привабливий зовнішній вигляд. Це одночасно красиві та корисні плавки жіночіадже влітку наше тіло максимально відкрите і хочеться піднести його у всій красі. Ще одна перевага, яку мають жіночі плавки з корекцією, це моделювання сідниць. У такому вбранні вони стануть круглішими і виглядатимуть дуже апетитно.

Жіночі плавки з корекцією живота мають високу талію.

І слід зазначити, що це ретро-моделі, які користуються популярністю вже кілька років. А ще жіночі плавки з корекцією з високою талією можуть дозволити собі купити дівчата Size+ і з різними типами фігур, тому їх можна замовити в інтернет магазині, і не сумніватися, чи підійдуть вони саме вам.

До таких плавок можна купити кілька різних бюстгальтерів – і ви отримаєте різноманітні купальні вбрання на кожен день. А можна і ліфчик підібрати з коригуючим ефектом, наприклад, з пуш-апом. Салон білизни «Одрі» пропонує своїм покупцям лише якісні брендові жіночі купальникиа також зручні жіночі плавки з утяжкою живота. Консультанти магазину завжди з радістю дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, щоб ви отримали максимум задоволення від покупки, а також, щоб у вас залишилося бажання замовити у нас ще не один раз.