Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Жіночі однотонні плавки

Жіночі купальники – це такі речі, яких ніколи не буває багато. А дивлячись на всю різноманітність фасонів, хочеться щороку тішити себе новими моделями. І якщо злиті купальники ви ніяк не можете повністю змінити, хіба що підібрати нові аксесуари, то з окремими ж справи трохи веселіше. Наприклад, до купального бюстгальтера, що вже так сподобався, з минулого року ви можете підібрати ще одні плавки жіночі і ваше вбрання кардинально зміниться і заграє новими фарбами. Необов'язково купити модель такого ж кольору, можна підібрати контрастний варіант.

А ось жіночі однотонні плавки – це дуже навіть універсальний варіант.

Хоча б тому, що вони однаково добре поєднуються як із однотонними бюстгальтерами, так і з моделями з принтом. Замовити зручні однотонні жіночі плавки – це означає забезпечити себе гарантовано комфортною білизною для купання. Такий варіант ідеально підходить для корекції фігури. Якщо у вас гарні груди, але проблемні талія і живіт, то, звичайно ж, краще зробити акцент на верхній частині, а нижню підібрати темнішого кольору.

Жіночі однотонні плавки великого розміру створені дизайнерами з урахуванням всіх особливостей дівчат з розміром Size+.

Вони приховують зайві сантиметри у проблемних зонах. А також на моделях, виконаних в одному кольорі, красиво та вигідно виглядають будь-які незвичайні рішення дизайнерів – рюші, волани, драпірування тощо. Жіночі однотонні плавки з високою талією - це те, що повинна купити кожна модниця, адже ретро стиль досить актуальний. А якщо замовити таку модель ще й з високими вирізами в області стегон, то ви здаватиметеся вище, тому що вони візуально подовжують ноги.

Ви можете купити плавки однотонні жіночі в Інтернет магазині «Одрі» різних відтінків: червоні, сині, бірюзові та інші.

Враховуйте не лише свій улюблений колір та модні тенденції, але й свій відтінок шкіри. А також пам'ятайте, що на незагорілій та засмаглій шкірі кольори виглядають по-різному. Як варіант можна купити кілька плавок різних відтінків на всі випадки життя. Замовити брендові якісні плавки однотонні жіночі в Україні вам пропонує салон білизни «Одрі». Асортимент магазину досить широкий, щоб кожна дівчина знайшла варіант до душі.