Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Жіночі плавки чорні

Незважаючи на те, що багато хто вважає чорний далеко не літнім кольором, є в ньому щось магнетичне і привабливе. Це дуже практичний колір, він іде багатьом дівчатам і жінкам незалежно від віку. Купальники такого кольору подобаються стильним, впевненим у собі панночкам, яким подобається бути в центрі уваги. Тим більше, це класичний колір, а він точно завжди буде в моді. Тому, якщо сумніваєтеся які замовити плавки жіночі для цього пляжного сезону, зупиніться на завжди актуальній класиці.

Жіночі плавки чорні – це універсальний варіант, що підходить до бюстгальтера будь-якого кольору та крою.

Ви можете купити і сміливо комбінувати їх з однотонними бюстгальтерами або з принтом, ліфчиками простого фасону або з додатковими декоративними елементами. У будь-якому випадку, плавки жіночі з чорної тканини створюють бездоганний образ, подібний до образу у вишуканому маленькому чорному платті. Ще однією гідністю є легкий корегуючий ефект. Особливо його цінують дівчата із зайвими кілограмами на животику або в зоні сідниць. Чорний колір приховує дрібні недоліки, відволікає від них основну увагу.

А також полюбилися вони дівчатам Size+, які замовили стильні плавки жіночі з чорної тканини великих розмірів, замість шалено яскравих моделей.

Вибираючи нові плавки, обов'язково зважайте на свій тип фігури, адже правильно підібрана модель акцентує увагу на перевагах вашого тіла. Пам'ятайте, що краще купити спочатку зручні жіночі плавки чорного кольору, а потім модні. Сліпи, шортики, бікіні – всі вони мають свої особливості та переваги. А якщо хочете напевно привернути увагу, то вибирайте модель нестандартного крою чи з яскравими вставками, брошками, шнурками тощо.

Купити жіночі плавки із чорної тканини в Україні високого рівня якості можна і навіть потрібно.

Адже якісні речі набагато краще носяться, мають більш презентабельний зовнішній вигляд і, звичайно, приємніші до тіла. А якщо ви хочете купити жіночі чорні плавки в Інтернет магазині, то загляньте в салон білизни «Одрі». Тут ви знайдете широкий асортимент не лише купальних костюмів, а й окремо плавок, бюстгальтерів, а також модних аксесуарів до них. Консультанти магазину завжди радо допоможуть підібрати необхідний розмір.