Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Ліфчик з м'якою чашкою та мереживом

Про що думають дівчата, коли приходять до магазину купити новий жіночий ліфчик?  Швидше за все, увага насамперед звертається на зовнішній вигляд, а вже потім вирішується питання з розміром. Також дівчата завжди запитують себе – а куди і чим я зможу одягнути цю білизну? Можливо, це навіть головніше, ніж зовнішній вигляд, адже навіщо вам найкрасивіший, модний і стильний ліфчик, якщо його немає під що потрібне вдягнути? Отже, якщо нам треба поповнити свій гардероб для білизни, ми отримуємо простий алгоритм дій: плануємо під що будемо носити, вибираємо колір, модель, фасон і визначаємося з розміром. Наслідуючи такий план, у вас точно вийде купити річ, яка буде корисною і привабливою одночасно.   

Наприклад, якщо вам необхідно оновити білизну для побачень і пристрасних ночей, то якраз доглянути собі бюстгальтер з м'якою чашкою і мереживом.

Мереживо завжди асоціюються з любов'ю та ніжністю, тому вони будуть якраз до речі, а м'які деталі відмінно підкреслять вашу жіночність. До речі, така білизна підійде і під вечірні сукні і під блузки, якщо ви хочете підкреслити свої природні форми, головне, щоб візерунки не просвічувалися і не створився занадто вульгарний образ, адже ліфчик з м'якою чашкою та мереживом може бути різних кольорів та фасонів, а вибирати варто враховуючи особливості своєї фігури та переваг. Тепер необхідно визначитись із розміром. Якщо ви вирішили купити бюстгальтер з м'якою чашкою у спеціалізованому магазині, то можна просто приміряти моделі, що сподобалися. Якщо необхідно замовити на сайті, то обов'язково звірте свої параметри з таблицею розміром.

Купити якісний ліфчик з м'якою чашкою та мереживом ви завжди можете у салоні «Одрі».

Тут ви можете отримати консультацію досвідчених фахівців, якщо у вас виникли труднощі з визначенням розміру або вибором моделі. Ми раді запропонувати вам стильну білизну рідкісних розмірів для великого бюста та маленьких грудей. І, звичайно, ви можете замовити трусики, щоб отримати повноцінний комплект. Наші бюстгальтери з м'якою чашкою та мереживом – це брендові моделі від виробників зі світовим ім'ям, тому в них ви почуватиметеся максимально комфортно, а ваш коханий точно високо оцінить ваш смак та вибір, адже гарна якісна білизна не зможе залишити байдужою.