Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Чорний ліфчик з м'якою чашкою

Завжди є моделі і кольори, актуальність яких не змінюється з часом. Погодьтеся, класична біла і чорна білизна обов'язково має бути в наявності у кожної жінки, що поважає себе. Бюстгальтер – це окрема тема. Ніжна зона декольте потребує особливого догляду, тому і підбір білизни для неї теж має бути особливо ретельним. Він не лише підтримує груди, а ще й має значний вплив на настрій дівчини. Якісний і зручний, він підвищує самооцінку і подає бюст із впевненістю та гордістю. А якщо купити бюстгальтер з м'якою чашкою – це означає забезпечити комфорт на кожен день. Поставтеся до вибору серйозно, обов'язково зважте на особливості своєї фігури, щоб максимально красиво підкреслити її переваги, а при необхідності сховати недоліки.

Один із найпопулярніших варіантів, які не втрачають актуальності, це бюстгальтер із м'якою чашкою із чорної тканини.

Його можна замовити і під вечірню сукню, і під літню майку, і під гольф, що облягає. Білизна загадкового чорного кольору також цілком згодиться і для подружньої спальні. До речі, в цьому випадку можна сміливо слідувати своїм почуттям і купити найпривабливіший, найсексуальніший ліфчик з м'якою чашкою чорного кольору. Велика кількість мережив, атласних стрічок, блискучих стразів і намистин будуть абсолютно не зайвими, а навпаки додадуть ніжності та пристрасті. Ви побачите яку магію має чорний!

Яку модель вибрати? Для маленьких грудей можна купити будь-який варіант: класичний, балконет, бандо, а ось груди великого розміру потребують надійної фіксації, тому придивіться до класичної білизни із закритими філіжанками та широкими бретелями. Хоча, знову-таки, все залежить безпосередньо від вас, ваших бажань і смаків.

Замовити чорний ліфчик з м'якою чашкою можна і в інтернет-магазині, наприклад, на сайті салону «Одрі».

У нашому каталозі ви завжди знайдете широкий вибір білизни від найменших розмірів до рідкісних size+. Всі бюстгальтери з м'якою чашкою чорного кольору, представлені на нашому сайті, дуже високої якості та виготовлені лише з сучасних матеріалів, які дбають про ваш бюст та дозволяють шкірі дихати. Наші консультанти організують максимально швидку доставку до будь-якого міста на території України, а також дадуть відповіді на всі ваші запитання. Ми робимо все, щоб ви могли купити і насолоджуватися дійсно якісною, модною та практичною білизною.