Меню
Одеса:
  • ПН-СБ 10:00-16:00
  • НД: 11:00-16:00
Харків:
  • 10:00-16:00

Ліфчик з мереживом з формованою чашкою

Коли ви хочете купити новий комплект спідньої білизни, на що ви насамперед звертаєте увагу? Відповідь тут має бути однозначною – на комфорт та зручність, адже саме бюстгальтери і трусики - це невидимі, але такі важливі складові настрою на цілий день. Чи плануєте активно проводити час? Вам варто придивитися до зручних спортивних моделей. А якщо шукаєте універсальний варіант на кожен день, тоді радимо купити бюстгальтери з формованою чашкою. Різноманітність їх фасонів дозволять кожній дівчині підібрати ідеальну для себе модель під різні наряди. А ще вони справді дуже зручні, якщо правильно підібрати свій розмір.

Якщо підбирати білизну з нагоди, то, наприклад, для створення романтичної атмосфери можна замовити бюстгальтер із мереживом із щільною чашкою.


Він, по-перше, красиво оформить ваші груди - підніме їх і додасть спокусливі плавні контури. По-друге, важливу роль відіграє мереживо – саме воно і є запорукою романтичного настрою. Якщо ви вирішили купити ліфчик із мереживом із формованою чашкою, то не забудьте уважно розглянути мереживо. Воно має бути якісним, щоб після першого ж прання не розчарувати вас своїм втраченим зовнішнім виглядом.


До речі, мереживним може бути і весь виріб, і лише окремі його частини, наприклад, вставки спереду або з обох боків. Який із них купити вирішувати лише вам. Ще одна характеристика – колір. Це може бути повністю однотонна білизна, а може бути з контрастним за кольором мереживом. Такі сміливі варіанти ідеально підійдуть для побачень із коханим.


Особливо популярними є бюстгальтери з мереживом із формованою чашкою з класичним поєднанням кольорів – червоний та білий або чорний, чорний та білий.


Замовити такі моделі ви можете у зручний для вас час в інтернет магазині «Одрі». Ми пропонуємо вам брендові моделі великого розміру і для маленьких грудей, також у нас є рідкісні розміри size+. Ліфчик з мереживом з щільною чашкою з нашого магазину обов'язково стане одним з ваших найулюбленіших, адже наші уважні консультанти врахують усі ваші побажання, допоможуть підібрати і купити модель, що ідеально підходить, а також організують максимально швидку доставку замовлення у ваше місто. Любіть себе і не заощаджуйте на своїй красі та привабливості.