Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Ліфчик з формованою чашкою з кісточкою

Ділові леді та юні дівчата, спортсменки та студентки – абсолютно всі мають досвід вибору та купівлі спідньої білизни. Вдалий це досвід або ні залежить безпосередньо від ваших знань і тому, що ви зважилися купити. Погодьтеся, правильно вибрати жіночі бюстгальтери дещо складніше, ніж трусики, тому часу на ретельний вибір необхідно витратити більше. До того ж дівчата завжди хочуть мати гарну спокусливу модель білизни, щоб акцентувати увагу чоловіків на своєму бюсті.

Ліфчик із формованою чашкою із кісточкою – одна з найпопулярніших моделей. Він не тільки надійного підтримує груди великого розміру, але і додає недостатнього об'єму маленьких грудей.

Щоб правильно підібрати та замовити бюстгальтер із щільною чашкою з кісточкою, обов'язково дізнайтесь свій розмір, а якщо ви не впевнені в точності своїх вимірювань, то краще звернутися за допомогою до консультантів.


Також зверніть увагу на застібку, вона не повинна самовільно підніматися вгору, а між гумкою і тілом повинен вільно проходити вказівний палець, інакше кісточки дискомфортно відчуватимуться при диханні. Якщо вам необхідно купити розмір size+, не зайвим буде звернути увагу на бретелі, вони не повинні врізатися в плечі. До речі, досить часто бретелі на бюстгальтерах з формованой чашкою можна регулювати в залежності від вашого зросту. Щоб купити білизну і не шкодувати, слід вибирати моделі, в яких груди повністю заповнюють чашку, а кісточки лежать поруч із грудьми і не врізаються в неї.


Замовити якісні бюстгальтери із формованою чашкою з кісточкою можна в інтернет-магазині «Одрі».


Ми пропонуємо модні комплекти нижньої білизни, які виготовлені з матеріалів високої якості. У нас ви можете купити не тільки ліфчик із щільною чашкою з кісточкою, а й трусики до нього. А також у нас завжди є рідкі розміри для великого бюсту і для маленького. Слід зазначити, що на якості білизни заощаджувати не варто, адже саме від неї цілий день залежить наш настрій та впевненість у собі, тому краще кілька разів купити дорожчу білизну з натуральних тканин, ніж постійно страждати від дискомфортних відчуттів та подразнень, спричинених синтетичними матеріалами.