Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Злиті купальники з принтом

Літо, сонце та спека однозначно створюють розслаблений, грайливий настрій. І насамперед, дівчата шукають відповідне літнє вбрання. Красиві та стильні купальники жіночі мають попит практично круглий рік, адже зовсім не обов'язково чекати купального сезону в Україні, його легко можна знайти в інших спекотних країнах. А ще можна замовити кілька різноманітних моделей для різних випадків. Наприклад, щоб отримати максимальну площу засмаги, варто купити купальник із мінімальної кількості тканини, а якщо ви більше любите водні процедури, то краще вибрати злиті жіночі купальники, тому що вони сидять більш комфортно.

А злиті купальники з принтом не втрачають своєї популярності останні кілька років.

Адже саме завдяки принту можна акуратно приховати недоліки своєї фігури, а також наголосити на достоїнствах. Купальник злитий з принтом - універсальний, він дуже популярний серед молоді, так і серед зрілих дам. Відмінність у тому, що молодь обирає моделі з незвичайними, яскравими, іноді навіть зухвалими малюнками, а жінки віддають перевагу відрядним купальникам з принтом з коригуючим ефектом. Адже з віком з'являються зайві сантиметри на талії, і тіло втрачає пружність. А такі моделі купальних костюмів легко маскують вікові зміни. 

Купальник злитий з 3Д малюнком на великі груди також сяде набагато зручніше, ніж інші фасони.

Адже пишний бюст потребує постійної підтримки. Тому в суцільних моделях груди не тільки виглядають естетичніше, але це ще й з медичної точки зору правильніше. А якщо ви хочете відвернути увагу від своїх грудей, то вам слід купити купальники з принтом на нижній частині і однотонним верхом. Або підібрати модель з додатковим декором на талії і нижче.

Купальник злитий з 3D принтом великих розмірів краще замовити не надто яскраві кольори.

Тут варто зіграти на незвичайності самого малюнка, але в той же час він не повинен бути надто дрібним або навпаки дуже великим. Тому краще купити зручний злитий купальник із принтом середнього розміру. Салон білизни "Одрі" пропонує своїм покупцям лише якісні моделі купальних костюмів від маленьких розмірів до Size+. Тут ви можете купити брендовий злитий купальник зі сліпами із 3Д малюнком, а також інші актуальні моделі.