Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Ліфчик спейсер з кісточкою

Жіночий ліфчик – це особливий предмет гардеробу, який може значно вплинути на зовнішній вигляд і настрій дівчини. Він має кілька цілей. По-перше, захищає ніжну зону від шкідливого зовнішнього впливу. По-друге, добре підібраний бюстик підносить ваші груди в найкращому світлі, а по-третє, правильно підібрана модель підвищує самооцінку і додає впевненості в собі, що особливо необхідно на важливих заходах та ділових зустрічах. Звичайно ж, якщо ви вирішили купити собі обновку, ви завжди враховуєте свій розмір, особливості фігури і те, куди його носитимете. Але не менш важливо враховувати матеріал, з якого виготовлено білизну, адже він, матеріал, повинен бути таким, щоб груди почували себе комфортно. Сьогодні ви можете дозволити собі купити особливий ліфчик спейсер, який дозволяє шкірі вільно дихати, завдяки матеріалу від якого і отримав свою назву.


Замовити ліфчик спейсер з кісточкою можна як на кожен день, так і для особливих нагод під святкове вбрання.


Він виготовлений з універсального матеріалу, який має цілу низку переваг:


- дозволяє шкірі дихати завдяки особливій 3D текстурі, таким чином волога відводиться максимально швидко;

- дуже легкий, майже невагомий, як і попередня характеристика, це дуже важливо у спекотний час;

- цей новий матеріал добре тримає форму, тому навіть після багаторазових прань жіночі ліфчики спейсер з кісточкою виглядають як новенькі. Погодьтеся, це дуже важливо, адже комфортну білизну хочеться носити якомога довше.


Звичайно ж, краще купити брендову річ, вона завжди відповідає найвищим вимогам та має стильний дизайн.


Жіночий бюстгальтер spacer із кісточкою забезпечує додаткову підтримку, що особливо важливо для великого бюста.


До речі, в якісній білизні ці кісточки навіть не відчуваються, адже вони виготовлені із міцного, але гнучкого матеріалу, який повторює форму грудей і при цьому не травмує її. Купити такий бюстгальтер spacer з кісточкою в Інтернет магазині «Одрі» ви можете у будь-який зручний для вас час. У нас ви можете бюстгальтер спейсер з кісточкою різних фасонів і розмірів від виробників зі світовим ім'ям. Також тут ви можете замовити трусики в тон та отримати відмінний комплект модної білизни. Наші консультанти завжди нададуть допомогу у виборі та організують доставку до будь-якого міста на території України.