Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Стилістам та іміджмейкерам

Якщо ви стиліст, personal shopper чи іміджмейкер, усі магазини одягу та взуття ви явно вже давно обійшли та по кілька разів. Але клієнтові потрібен рідкісний розмір бюстгальтера - сама худенька, а розмір грудей 6 або навіть 8! Рідкісне поєднання - дуже рідкісний розмір.

Вам як професіоналу ми можемо надати цілий майданчик для підбору білизни:

• Бюстгальтери рідких розмірів від чашки А до К та обсягами від 65 до 110. Усі можливі форми та розміри! З нами білизняний стайлінг від професіоналів напевно буде повним. Адже всього у нашому салоні 95 розмірів білизни!

• Бюстгальтери рідкісних форм: зі знімними бретелями до 7-го розміру грудей, з силіконовою спинкою, спеціальною конструкцією під глибоке декольте, рішення під глибокий виріз спини, абсолютно невидима під найтоншим шовком білизна «друга шкіра»! Ваші клієнти зможуть отримати не лише білизну правильного розміру від експертів, а й втілити будь-яке бажання!

• Моделі корегуючої білизни для будь-якої проблемної зони. Стильна білизна слабкого, середнього та сильного ступеня корекції на будь-який випадок життя і в розмірах від S до 6XL. Від трусиків до синглета, який вирішує проблему одразу з усіма складними зонами. А головне — невидима під одягом і навіть мережива корегуюча білизна. З нами ви побачите, як проходить білизняний стайлінг до та після співпраці з магазином нижньої білизни з такою розмірною сіткою та різноманітністю моделей.

• Дуже цікаву Партнерську програму (як із відсотком роботи, так і з особистим відсотком).

Якщо ви шукаєте партнера і хочете дізнатися про деталі, ми готові на попередню зустріч з маленькою презентацією та демонстрацією білизни та її особливостей.

Пишіть на e-mail: july.solov@gmail.com або дзвоніть за номером +380 (67) 707-08-71.