Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Система знижок постійним клієнтам

Вирішили замовити нижню білизну через наш інтернет-салон? Ми дуже раді! Вибирайте модель, що сподобалася, і натисніть "Замовити". Не забудьте вказати свої дані, щоб ми могли зв'язатися з вами! А ми одразу приготували для вас приємний сюрприз – знижки.

У нас діє кілька постійних знижок, а також регулярно бувають розпродажі, де діють акційні знижки (на час, який триває та чи інша акція). Що ж ми пропонуємо постійним клієнтам у будь-яку пору року?

Програма "День народження з "Одрі"

Протягом двох тижнів до вашого Дня Народження та двох тижнів після у вас є можливість отримати знижку-подарунок на 10%! Достатньо надіслати запит у «безкоштовній консультації» з вашим ім'ям, контактним номером та повідомленням «у мене незабаром День Народження».

Приходьте та зробіть собі справжній подарунок!

Дисконтна програма.

У наших магазинах діє система разових знижок при оформленні замовлення, а також система накопичувальних знижок від загальної суми покупок.

Накопичувальна картка видається безкоштовно при покупці на суму від 500 грн. Як тільки сума покупок досягає 5000 грн., ви отримуєте знижку 5%, а всі наступні покупки збільшать вашу знижку.

Сума покупки % знижки
від 500 до 5 тис. грн. 3%
від тис. до 10 тис. грн. 5%
від 10 тис. і вище 7%
"День Народження" 10%

Правила користування знижковими картками:

Термін дії картки необмежений.

Обов'язково вказуйте номер картки у ваших замовленнях для отримання знижки та збільшення накопиченої суми покупок.

Для отримання знижки за карткою достатньо вказати її номер, тобто картку можна використовувати разом із друзями, збільшуючи спільну знижку разом.

Знижки, що надаються за дисконтною програмою, не підсумовуються рештою знижок, що діють у салонах "Одрі" - діє правило максимальної знижки.

У разі втрати можливе видання нової картки з перенесенням на неї історії покупок.