Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Sale

І знову настає час розпродажу у салоні «Одрі». Для наших постійних покупців і для тих, хто тільки познайомився із салоном «Одрі», ми приготували багато «смачних» цін на шикарні речі. Вибирайте! Є із чого вибирати.

Розпродаж жіночої білизни: сюрпризи для вас!

Якщо ви шукали, як купити спідню білизну в інтернет-магазині, то ви прийшли за адресою. У цьому розділі ви знайдете все, що ми приготували на цей раз. Сподіваємось, що асортимент вам сподобається. Тут знайдуться речі на будь-який смак та вибір, а ми ще й готові знизити ціну, щоб порадувати вас ще більше.

Розпродаж жіночої білизни, як і будь-який розпродаж взагалі, — це завжди свого роду лотерея. Може, ви про щось мріяли, але не наважувалися придбати, а тут воно за зниженою ціною? Замовляйте! З розпродажів зазвичай реалізуються ті речі, яких залишилося складі зовсім небагато.

Розпродаж бюстгальтерів, трусиків, коригувального білизни - ми додамо всього потроху, а ви зможете вирішити, що вам більше подобається. Вибирайте, замовляйте! Кількість речей обмежена, тому має сенс поквапитися.

На цій сторінці нижня білизна зі знижкою. Як завжди в «Одрі», якісне та стильне, зручне та ноське. Тепер покупки ще привабливіші, ніж раніше!

Знижки на бюстгальтери - вибирайте, який вам подобається!

Бюстгальтери – без перебільшення, наш коник. Особливо це стосується красивих ліфчиків для великих грудей. Тож розпродаж нижньої білизни в інтернет-магазині «Одрі» просто не міг пройти без знижок на ці чудові штучки — must have у кожному жіночому гардеробі. Помилуйте!

Розпродаж жіночої спідньої білизни в інтернет-магазині — не зовсім те, що оффлайн: ми не можемо запропонувати вам помацати якісну тканину, якщо ви не прийдете до салонів «Одрі» за їхніми реальними адресами. Зате ми можемо показати вам все багатство нашого асортименту, а ви вибирайте, що вам сподобається.

Знижки на спідню білизну — чудовий привід оновити вміст комода. Хто там давно збирається за покупками? Настав час нарешті зібратися! Вам подобається скромний пуш-ап без прикрас? Чи, може, щось мереживне та повітряне? Давно не вистачало білизни щодня чи особливого випадку? Ми пропонуємо не відкладати більше, а навідатися до нас на примірку або замовити модель онлайн, що сподобалася.

Розпродаж нижньої білизни в Україні – Києві, Харкові та інших містах – наша добра традиція. І ми продовжуємо її, тим більше, що після Нового року, Різдва — звичайна пора розпродажів для всього світу.