Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Професійний бра-фіттинг

Бра-фіттинг: нова можливість для наших клієнтів

Для багатьох жінок, навіть якщо вони знайшли «свій» салон білизни і, здавалося б, «свій» бренд, справді вдалий комплект чи корегуюча білизна залишається мрією та напіввипадковим подарунком долі. Не комфортні моделі, перетягнутий силует, раптом утворені неприємні складки там, де їх не було ... Всім це знайомо. І якщо вдалий день за допомогою консультанта підходящу білизну підібрано, в невдалий - ні, і так роками.

Можна порівняти вдалу покупку, в якій допоміг консультант, з рибкою, а алгоритм, що допомагає з багатьох варіантів вибрати правильний і завтра, і через рік - з вудкою. Бажаєте вудку?

Знаючи, наскільки тонка справа є підбором білизни, ми постійно прагнемо допомогти нашим клієнтам, зробити їх життя комфортнішим. Тож у салоні нижньої білизни «Одрі» з'явилася нова послуга – бра-фіттинг або професійний підбір білизни.

Професійний бра-фіттер часто також важливий, як хороший стиліст, що підбирає верхній одяг, а то й ще важливіше: білизна ніхто не бачить, але її якість і правильний підбір суттєво позначаються на самопочутті, поставі, фігурі та здоров'ї загалом.

Чим відрізняється бра-фітинг або професійний підбір нижньої білизни від простого походу за покупками в магазин?

1. Вам підбирають білизну не під конкретну річ, а разом з вами шукають ті фасони та розміри, які ідеально підходять вашому тілу. Ви робите це для того, щоб надалі могли керуватися здобутими знаннями самостійно. При професійному підборі білизни ви приходите в першу чергу не для того, щоб купувати його, а потім, щоб полегшити собі покупки на кілька років вперед. Брафітінг дарує можливість переміряти хоч весь салон стільки разів, скільки вам потрібно. З головною метою – визначити та запам'ятати все, що вам підходить.

2.Під час підбору вам розкажуть не тільки про те, що таке правильна посадка білизни, які фасони та розміри підходять вам, але й звернуть вашу увагу на те, чому так відбувається, які особливості вашого тіла вимагають тих чи інших рішень, доступних зараз на ринку білизни. розкажуть усі секрети бра-фіттингу.

3. Цей процес потребує спілкування з консультантом, тому ви повинні бути готові до того, щоб допустити нашого фахівця у примірювальну кабінку. Наші консультанти тактовні і досвідчені, вони нагромадили величезний досвід і знають, що таке правильний підбір білизни для різних типів фігури і готові ділитися отриманими знаннями.

4. Правильний підбір нижньої білизни під звичайний одяг подарує вам помітні позитивні зміни: більш рівний і пропорційний силует, зручність і ніяких елементів, що просвічуються!

Bra-fitting, як легко здогадатися за назвою, прийшов до нас із Заходу. Вважають, що англійки чи француженки так люблять себе, що ніколи не носять неправильної білизни. Але це не так: за статистикою дуже багато мешканок Європи та США носять не свій розмір, відчуваючи ті чи інші проблеми зі здоров'ям. У нас їхній відсоток вищий.

Хочете підібрати ідеальний бюстгальтер для себе чи дійсно комфортну та ефективну коригуючу білизну? Ось кілька ознак того, що вам потрібне:

Професійний підбір бюстгальтера

Професійний підбір корегуючої білизни

      1. Якщо ви її ніколи не купували.

      2. Якщо ви вже носили утягуючу білизну.

1. Часто болить голова, плечі, спина.
1. 1. Бажаєте підкоригувати фігуру без дієт та тренажерів на кожен день.
2. Протягом дня доводиться поправляти бретельки, що сповзають.. 1. 2. Вам потрібно виглядати ідеально на важливих заходах чи зустрічах.
3. Коли ви повертаєтеся перед дзеркалом у профіль, точка грудей, що виступає, розташована занадто низько.

 

1. 3. Хочете гладкіший і плавніший силует, згладити «апельсинову кірку».
4. Вам незручно в бюстгальтері, він натирає, тисне, кісточки врізаються в тіло. 2.1. З'являються складки шкіри у білизні.
5.Кісточки ламаються, гнуться, пробивають тканину бюстгальтера. 2. 2. Краї виробів передавлюють тіло.
6. Груди вивалюється з чашок. 2. 3. Ви відчуваєте стягнутість і скутість рухів.
7. Вам тисне тактель. 2. 4. Білизна почала проглядатися через одяг.

Якщо вас цікавить питання: "Як мені підготуватися до бра-фіттинг?", значить, ви хвилюєтеся дарма. Все, що ви можете зробити – це ще раз переміряти перед виходом свою білизну та запам'ятати відчуття у ній. Тому що в процесі ви напевно зрозумієте, що нові набагато приємніші. Де відбувається бра-фіттинг? У магазинах "Одрі" у Харкові за адресою: вул. Єсеніна, 1 та в Одесі за адресою вул. Катерининська, 32. Ці ознаки не універсальні. У нашій практиці були випадки, коли жінкам здавалося, що у них все чудово. Але професійний підбір ліфчика чи коригувального білизни в «Одрі» показував, що досі вони не знали справжнього комфорту!

Замовити послугу дуже просто – зв'яжіться з нами по телефону, напишіть на e-mail або скористайтеся швидким записом на брафіттинг нижче та виберіть час та дату. Вартість послуги – 500 грн., а якщо ви знайдете білизну своєї мрії в процесі та вирішите її купити, вона стає абсолютно безкоштовною!