Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Доставка

Бажаєте купити білизну чи купальник, але знаходитесь в іншому місті? Не хвилюйтеся! Ми готові доставити модель, яка сподобалася, туди, де ви живете.

1) Для цього вам потрібно вибрати білизну чи купальник, натиснути кнопку «Замовити» та заповнити форму замовлення. З вами зв'яжуться наші консультанти. Вони резервують ваше замовлення до надходження оплати. Також замовлення можна зробити просто за телефонами 066 966 96 08 або 067 577 79 56 

2) Ви можете сплатити білизну протягом 3 днів через систему Privat, Pay Pal або іншим зручним способом. Або Ви можете вибрати інший спосіб і отримати посилку післяплатою. Важливо: посилка післяплатою відправляється тільки при авансовій передоплаті в 150 грн.

3) Замовлення надсилаються за рахунок одержувача будь-якою зручною поштовою системою (наприклад, «Нова Пошта»). Ви отримаєте білизну від 1 до 3 трьох робочих днів. 

4) До уваги клієнтів при замовленні від 2500 грн. доставка у нас абсолютно безкоштовна за умови повної передоплати.

5) Крім того, доставка також безкоштовна при реєстрації на сайті Одрі, при оплаті через сайт або безготівковий розрахунок. На післяплату це не поширюється.

Також чудово себе зарекомендував варіант для зайнятих жінок — примірка на дому. Консультант приїде до вас із вибраними моделями та підбере ваш розмір, так що вам навіть не доведеться відволікатися на шопінг.

Важливо знати, що при замовленні від 2500 грн. доставка у нас абсолютно безкоштовна!