Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Купальники з принтом

А що ви готуєте насамперед до нового літнього сезону? Звичайно ж, новий купальний костюм та аксесуари до нього. Завдяки сучасним досягненням у світі моди та виробництва спідньої білизни, ми з вами маємо шикарну можливість замовити найрізноманітніші купальники. Індивідуально можна підібрати не тільки розмір та модель, а й колір та принт. Все це забирає деякий час, проте правильно підібраний варіант радуватиме вас та оточуючих весь купальний сезон.

Особливо незвичайно і по-новому виглядають модні купальники з 3D принтами.


Тут теж є десь розгулятися у виборі, адже дизайнери та виробники не обмежилися парою малюнків, а дали волю фантазії. Якщо ви вирішили зупинитися на такому варіанті, можете купити жіночі купальники з яскравим принтом геометричного, рослинного і навіть тваринного характеру. Все залежить тільки від ваших особистих уподобань та бажань. Ви також можете замовити модель, яка візуально покращує фігуру, наприклад, щоб здаватися вищою і стрункішою придивіться до купальних костюмів з вертикальним візерунком, або зі світлими вставками з боків.

А якщо хочете виділитися з натовпу, то вам слід купити купальник із принтом незвичайного плану.

Наприклад, у цьому випадку вам відмінно підійдуть моделі з оригінальним поєднанням кольорів або переходами відтінків. Головне, правильно підібрати розмір і не бояться бути сміливою.


А якщо ви хочете замовити комфортний купальник з 3Д малюнком, але в центрі уваги виявитися немає бажання, то придивіться до однотонних моделей з невеликими за розмірами візерунками. Вони виглядають дуже стильно та цікаво, особливо у поєднанні зі схожими аксесуарами. Сміливо надягайте такий купальник не лише для водних процедур, а й на фотозйомки, адже в обох випадках він виглядає розкішно.

Замовити брендовий високоякісний купальник з принтом в Україні можна в будь-який зручний для вас час на сайті «Одрі».

Ми спеціалізуємося на гарній фірмовій білизні, якість якої вас однозначно порадує. У нашому онлайн каталозі є зручні купальники з принтом 2022 актуального дизайну та актуальними візерунками, а головне найрізноманітніших фасонів: відрядні, роздільні, монокіні та інші. Наші досвідчені консультанти завжди готові допомогти з вибором та визначиться з розміром. До того ж, на нашому сайті ви можете вибрати стильні та якісні аксесуари до купальних костюмів.