Меню
Одеса:
  • ПН-СБ 10:00-16:00
  • НД: 11:00-16:00
Харків:
  • 10:00-16:00

Ліфчик з кісточкою

Чого точно не буває багато, так це нижньої білизни. І з цим погодиться якщо не кожна дівчина, то більшість. Купити ідеально підходящі трусики дещо простіше, а ось підібрати бюстгальтер жіночий, який відповідає всім вимогам та запитам дещо складніше. Він повинен і груди підтримувати, і бути зручним і при цьому модним і красивим. А ще бажано бути універсальним за кольором та підходити під більшість нарядів.

Якщо ви шукаєте саме такого «універсального солдата», придивіться до популярної моделі – бюстгальтер із кісточками.

Цей варіант і став популярним завдяки тому, що він відповідає практично всьому списку вимог дівчат. У чому його переваги? По-перше, він відмінно тримає форму як свою власну, так і ваших грудей. І навіть якщо ваш бюст не в найкращій формі, ліфчик з кісточками красиво його оформить і підніме. По-друге, ця модель останнім часом пережила зміни і про жорсткі, незручні кісточки можна забути назавжди. Сьогодні вони гнучкі та безпечні, але при цьому чудово справляються зі своєю головною функцією.  

До речі, ви можете купити жіночі ліфчики з кісточками різних моделей: від класичних до сексуальних open-bra. 

Це робить таку білизну ще більш популярною і затребуваною серед представниць прекрасної статі, адже вони можуть купити ідеальний варіант для кожного індивідуального випадку. А ще ви можете замовити зручний ліфчик з кісточками різних кольорів: від нейтрального бежевого до насичених і незвичайних відтінків. Ну і звичайно ж, вам представлений широкий асортимент стильних моделей як з гладкими чашечками без декору, так і варіанти з мереживами, стрічками, намистинами та іншими прикрасами.

В Україні ви можете замовити модні бюстгальтери із кісточками в Інтернет магазині «Одрі».

На цьому сайті представлені найактуальніші моделі білизни від всесвітньо відомих брендів. Тут у вас є можливість купити не тільки брендовий жіночий бюстгальтер з кісточками високої якості, але й отримати відповіді на ваші запитання від досвідчених консультантів. У нас завжди є широка розмірна лінійка білизни: від маленьких до рідкісних великих розмірів, тому кожна може підібрати собі модний варіант незалежно від типу фігури. Також ми пропонуємо швидку доставку ваших замовлень до Києва, Черкас, Вінниці та інших міст.