Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Бюстгальтер трансформер size+

Вибрати новий ліфчик Size+ не така вже й легка задача. Погодьтеся, серед усієї різноманітності моделей, представлених виробниками на ринку білизни, необхідно купити саме ту, яка ідеально підходить вашому бюсту. І дуже часто представниці прекрасної статі з пишним бюстом стикаються з тим, що за одним параметром білизна сидить ідеально, а по іншому - далеко від ідеалу. Тому, купивши білизну, що одного разу добре сидить, вони бояться експериментувати і купувати нові моделі. А це абсолютно неправильно! Адже білизни у кожної має бути багато та різного на всі випадки життя.

До речі, ви знали, що є бюстгальтер трансформер великого розміру?

Звичайно, він один не замінить всієї різноманітності, але для багатьох випадків точно підійде. Чим же він такий особливий? Ліфчик трансформер size+ дозволяє по-різному закріплювати бретелі і цим підлаштовується під певний вид одягу. Наприклад, ваш улюблений літній топ має зав'язки навколо шиї та відкриту спину. У такому разі одну бретель треба зняти, а другу зробити максимально довгою і закріпити також спереду. Топ на одне плече? Не проблема! Знову ж таки залишаємо одну бретель і закріплюємо її спереду і ззаду так, як того вимагає топ. А за необхідності їх взагалі можна зняти.

«А як, у такому разі, ліфчик трансформер великого розміру гарантує необхідну підтримку пишному бюсту?» - запитайте ви.

Відповідь досить проста. Надійну підтримку гарантує широка тактель та вбудовані кісточки. Саме завдяки їм бюстгальтери трансформери великого розміру дозволяють дівчатам носити сукні та блузи з відкритими плечима, незважаючи на розмір. Дозвольте собі бути сексуальною та жіночною! Не варто приховувати свою красу під одягом, краще підібрати та купити зручну та модну білизну, яка правильно підкреслить її.

Де купити якісний ліфчик трансформер в Україні?

Завжди в наявності жіночі ліфчики високої якості в салоні білизни "Одрі". Тут ви можете замовити нижню білизну від відомих світових виробників. Ми пропонуємо швидку доставку до Києва, Львова, Одеси, а також інших міст України. І, звичайно ж, у нас ви можете замовити жіночий ліфчик трансформер size+. А якщо у вас залишилися питання або ж ви не знаєте, яку модель краще купити, зверніться до консультантів нашого магазину, вони з радістю уточнять для вас всі деталі. І ви обов'язково потішите себе комфортною білизною.