Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Ліфчик великого розміру з кісточкою

Бюстгальтер жіночий – це одна з важливих складових гардеробу кожної жінки. Звичайно ж, у кожної панночки він не один, а кілька, а в деяких може і кілька десятків і немає двох однакових, і кожен має своє призначення. Наприклад, ліфчики з кісточками у найрізноманітніших варіаціях є найпопулярнішими, особливо серед жінок із пишними формами. Жіночий бюстгальтер великого розміру з кісточкою не тільки надійно утримує груди, але й красиво піднімає її, адже з великим бюстом особливо важливо підібрати не тільки красивий, але і зручний ліфчик. Купити правильний ліфчик великого розміру легко, якщо дотримуватись певних правил. По-перше, він повинен рівномірно розподіляти вагу, тому зверніть увагу на бретелі, вони не повинні врізатися у шкіру.

До речі, замовити бюстгальтер великого розміру з кісточкою найкраще з широкими бретелями.

Вони точно забезпечать надійну підтримку. По-друге, звичайно ж, не варто купувати білизну меншого розміру з розрахунком «а раптом схудну», навіть якщо вона вам дуже сподобалася. Така модель гарантує вам не тільки дискомфорт, а й можливо проблеми зі здоров'ям. З тієї ж причини слід відмовитися від умовлянь купити ліфчик великого розміру з кісточкою на розмір більше, щоб вільно сидів і шкіра дихала. Навпаки, він весь час і сповзатиме. А сучасні матеріали, з яких виготовляють білизну, дозволяють шкірі дихати. Замовити ліфчик для повних із кісточкою необхідно строго свого розміру, тоді він сидітиме «як влитий».

Купити в Україні модні жіночі ліфчики великих розмірів із кісточками найкраще у спеціалізованих магазинах.

Вони гарантують високу якість свого товару. Наприклад, зручні бюстгальтери для повних жінок із кісточками завжди є в наявності в Інтернет магазині спідньої білизни «Одрі». Завдяки співпраці салону з брендами зі світовим ім'ям, на покупців чекає комфортна білизна високої якості. Не можете визначитися який ліфчик із кісточками size+ купити? Консультанти магазину завжди з радістю дадуть відповідь на будь-які ваші запитання, а також організують доставку до Києва чи будь-якого іншого міста.