Меню
Одеса:
  • ПН-НД 11:00-18:00
Харків:
  • ВТ-НД: 11:00-17:00
  • ПН: вихідний

Бюстгальтер бюстьє з мереживом

Іноді, підбираючи собі нове вбрання, ми зовсім забуваємо про таку важливу складову образу як спідню білизну. Тому навіть найстильніший образ виглядає не так, як нам того б хотілося. Особливо важливо купити відповідний жіночий ліфчик. Правильно підібрана модель піднесе ваш бюст у найкращому світлі, а також ви відразу помітите наскільки піднялася ваша самооцінка та впевненість у собі. Одними з актуальних та жіночних моделей є бюстгальтери бюстьє. Це є ліфчик з смужкою внизу. Ця смужка може бути вузькою і широкою, може бути в тон чашок або контрастна, а також вона буває гладкою і мереживною. Як бачите, різноманітність варіантів цілком дозволяє підібрати та купити білизну для кожного унікального випадку.   


Слід зазначити, що дуже часто дівчата прагнуть купити бюстгальтер з мереживом, адже саме він виглядає максимально ніжно і спокусливо.


Така білизна підійде і для урочистих випадків і на кожен день, адже тут існує різноманітність. Наприклад, ліфчик бюстьє з мереживом може бути однотонним, а може бути декорований мереживом контрастного кольору, до речі, саме на таких моделях чудово видно незвичайні хитромудрі візерунки, тому вони ідеально підійдуть для особливих випадків. Також бюстгальтери бюстьє з мереживом бувають лише частково декоровані візерунками, наприклад, лише чашечки або, навпаки, лише нижня частина. Перший варіант краще не одягати під надто облягаючий одяг, адже візерунки, що проступають, виглядають швидше пішло, ніж спокусливо, особливо, в офіційній обстановці.


Де в Україні замовити ліфчик бюстьє з мереживом високої якості для великого бюста та для маленьких грудей?

Звичайно ж, лише в інтернет-магазині «Одрі». У нас в онлайн-каталозі завжди є в наявності брендова білизна різних розмірів і фасонів. Тут ви можете не просто замовити бюстгальтер бюстьє з мереживом, а також отримати консультацію досвідченого фахівця, який завжди з радістю відповість на питання, що вас цікавлять. А ще ви можете купити трусики в тон і отримати повноцінний неперевершений комплект, який однозначно підкорить серце будь-якого чоловіка, адже, погодьтеся, ми вибираємо білизну не тільки для себе, але і для своєї половинки. І не завжди необхідно чекати особливого приводу, порадуйте себе та його просто так, створіть настрій та свято самі.